RUUA
mobilefasebookinstagramm

Безкоштовні тестові процедури

Безкоштовні тестові процедури

Поділитися у Facebook


Записатися онлайн

Ми пропонуємо безкоштовні консультації та процедури наших фахівців - щоб ви могли ознайомитися з рівнем послуг салону, з косметикою і фахівцями, які працюють у нас. Спробуйте деякі популярні процедури в експрес-режимі!

Перукарські послуги

Консультація стиліста допоможе продумати можливі варіації зачіски та укладки для вашого волосся, а після проведення діагностики волосся і шкіри голови фахівець зможе дати рекомендації, які підійдуть саме вам.

Процедури для обличчя

Нормалізація шкіри обличчя (мікрострумова терапія) базується на впливі електричними струмами різної частоти на шкіру. Це провокує посилення енергетичного обміну в клітинах, забезпечуючи ліфтинг, усунення набряклості і нормалізацію роботи сальних залоз.

Японський масаж обличчя NIPS спрямований на відновлення структури епідермісу, фізіологічне відновлення дерми, глибоке опрацювання мімічної мускулатури, посилення лімфодренажу і мікроциркуляції.

Масаж обличчя Majestic буквально підсилює лімфоток, мікроциркуляцію і активізує детоксикацію і загальну очистку організму на клітинному рівні.

Догляд за шкірою обличчя FAITH – це експрес-зволоження шкіри завдяки унікальному косметичного продукту FAITH Nama Collagen, в складі якого присутній тропоколаген.

Усунення набряклості обличчя (апаратний масаж обличчя ICOONE) – абсолютно безболісна, але високоінтенсивних процедура без негативних побічних ефектів.

Процедури для тіла

Мануальний масаж шиї і плечей підвищує еластичність м'язово-суглобових сполучень, усуває затискання в м'язах, призводить нервову систему до стану гармонії.

Апаратний масаж задньої поверхні плеча (радіочастотний масаж Viora ReAction) завдяки комбінації запатентованого мультірадіочастотного ліфтингу і вакуумного масажу забезпечує видиму підтяжку шкіри відразу ж після процедури.

Ліфтинг кистей рук (радіочастотний масаж Viora ReAction) проводиться на апараті радіочастотного ліфтингу з одночасним вакуумним впливом на ділянки шкіри, що проробляються.

Апаратний масаж Icoonе (задня поверхня стегна) – усунення набряклості ніг на аппараті ICOONE здійснюється за рахунок точкового впливу на структуру сполучної тканини шкіри.

Процедури для рук і стоп

Консультація подолога, майстера педикюру Beauty Story зі спеціальною освітою в області вирішення проблем стопи.

Мануальний масаж кистей рук розслаблює суглоби й знімає перенапруження.

Детальна консультація за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story