RUUA
mobilefasebookinstagramm

Інновації Beauty Story

Інновації Beauty Story

Поділитися у Facebook


Записатися онлайн

Салон пропонує сучасні методи, високотехнологічне обладнання та косметику, що здобула прихильників у всьому світі і зарекомендувала себе серед найвимогливіших клієнтів.

У нашому арсеналі унікальні апарати найширшого спектра дії з винятковою ефективністю. Процедури на апараті ICOONE (Італія) для корекції і моделювання фігури здійснюються за запатентованою технологією Roboderm. ICOONE відноситься до останнього покоління апаратів на основі вакуумно-роликового масажу, єдиного, що дозволяє впливати на всі види сполучної тканини. Відмінність ICOONE в тому, що процедури ефективно впливають на мікровакуолярну структуру і жирові клітини і позаклітинний матрикс, не піддаючи при цьому навантаженні тканини, а інтенсивний вплив на фібробласти реактивує в шкірі синтез еластину і колагену. Міні-насадка для обличчя дозволяє застосовувати ICOONE для усунення більшості дрібних і глибоких зморшок.

Апарат ReAction від компанії Viora для радіочастотного ліфтингу працює за запатентованою технологією CORE-мультирадіочастота. По-перше, в ньому використовуються три види частот для роботи на трьох різних глибинах шкіри. По-друге, одночасно з біполярним ліфтингом застосовується вакуумний вплив, що підсилює кровообіг в робочій області. І найголовніше - синергія від цих двох параметрів втілюється у неперевершений, майже моментальний результат.

Детальна консультація за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.

Ми допоможемо Вам написати власну історію краси!

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story