RUUA
mobilefasebookinstagramm

Стандарти обробки інструментів в Beauty Story

Стандарти обробки інструментів в Beauty Story

Поділитися у Facebook


Записатися онлайн

Наші клієнти, приходячи в салон краси, стурбовані одним і тим же питанням: а чи всі інструменти ретельно оброблені? Як правильно обробляються інструменти?

Існують єдині правила обробки інструментів після застосування, підтверджені лабораторними дослідженнями і зафіксовані в нормах СЕС. Санітарні правила розроблені з метою запобігання виникненню та поширенню інфекційних захворювань не тільки серед клієнтів, але і серед персоналу. Ці правила строго дотримуються майстрами САЛОНУ КРАСИ І СПА Beauty Story.

Чотири етапи дезінфекції та стерилізації

 1. Дезінфекція та передстерилізаційне очищення – замочування інструментів в спеціальних дезінфікуючих розчинах, із суворим дотриманням часу експозиції.
 2. Очищення – ополіскування під проточною водою оброблених інструментів протягом декількох хвилин, ретельне їх висушування із застосуванням одноразових серветок.
 3. Стерилізація інструментів в приладах, призначених для цього (автоклав) або хімічним способом в розчині.
 4. Зберігання інструментів в ультрафіолетовому стерилізаторі (УФО) або в ємності, що герметично закривається кришкою.

Розглянемо кожен етап детальніше.

1 етап. Дезінфекція

З метою профілактики зараження і для попередження поширення парентеральних гепатитів, ВІЛ-інфекцій, грибкових захворювань і інших інфекцій всі маніпуляції, при яких може відбутися пошкодження поверхні шкіри, проводяться в захисних рукавичках.

Під час роботи всі пошкодження шкірних покривів повинні бути ізольовані напальчниками або лейкопластиром.

До і після проведення кожної процедури проводиться дезінфекція шкіри рук майстра.

До початку проведення процедури проводиться дезінфекція шкіри клієнта.

Дезінфекція проводиться дезинфікуючим засобом Стериллиум класик пур. І тільки після цього майстер приступає до роботи.

Перед роботою з кожним клієнтом майстер миє руки з використанням шкірного антисептика – антибактеріального мила Бланідаз Софт. 

1.1. Дезінфекція інструментів

 • Обертові і робочі інструменти дезінфікуються в різних розчинах, які перебувають в різних ємностях.
 • Будь-який іструмент відразу ж після використання занурюється в дезінфікуючий розчин, щоб запобігти підсушуванню забруднень.
 • Ємності з розчинами дезінфікуючих засобів забезпечені кришками і внутрішньою вставкою з отворами для зливу розчину, мають маркування з назвою, концентрацією і датою приготування розчину.
 • Якщо ручний інструмент складається з двох або декількох частин, його дезінфекція проводиться в розкритому або розібраному вигляді.
 • При дезінфекції ручні і обертові інструменти повністю занурюються в розчин.
 • Після очищення інструменти ретельно витерать одноразовою серветкою і висушуються при кімнатній температурі. Повністю висушений інструмент готовий до наступного етапу обробки – стерилізації.
 • При ручній дезінфекції інструменти занурюються в дезінфікуючий розчин і, після того, як минув час експозиції, очищаються під проточною водою. Ультразвукова дезінфекція проводиться з використанням ультразвукового стерилізатора, в який наливається дезінфікуючий розчин.

1.2. Дезінфекція поверхонь робочого місця

Фахівці після кожного клієнта проводять дезинфікація робочих поверхонь шляхом протирання / розпилення дезинфікуючим засобом Бациллол АФ або серветками Сурфасейф.

1.3. Дезінфекція приміщень

Всі приміщення салону краси Beauty Story до початку або після закінчення роботи підлягають щоденному ретельному вологому прибиранню із застосуванням дезінфікуючих засобів. Протягом робочого дня проводиться дезінфекція та поточне прибирання поверхонь, до яких торкаються відвідувачі (ручки дверей, ручки крісел, раковини для миття волосся, полиці робочих місць і т.п.). 

2 Етап. Очищення

Очищення – ополіскування під проточною водою оброблених інструментів протягом декількох хвилин, ретельне їх висушування із застосуванням одноразових серветок. Інструменти сушаться на одноразової серветці.

3 Етап. Стерилізація

Наступним етапом обробки інструменту є стерилізація, яка проводиться в салоні в наступному обладнанні:

 • автоклава (паровий стерилізатор)
 • УЗ-стерилізатор
 • кульковий стерилізатор

4 Етап. Зберігання інструментів

Зберігання інструментів здійснюється в УФ-стерилізатори, який є в кожній зоні: Перукарня, Кабінет педикюру, Косметологія. Зберігання інструмента після стерилізації не перевищує 72 години.

Технологія обробки інструментарію в перукарській зоні й зоні візажу

 • Інструменти і предмети з пластичних мас – щітки, гребені після використання дезінфікуються, механічно очищаються і стерилізуються в УФ стерилізаторі. Рекомендовано до використання засоби для дезінфекції: бланідаз актив, Бациллол АФ.
 • Електричні машинки – після використання ріжучу частину дезінфікують, механічно очищають і стерилізують, корпус протирають дезинфікуючим засобом;
 • Затискачі і бігуді – після використання обробляються дезинфікуючим засобом, механічно очищаються, миються теплою водою після кожного клієнта;
 • Інструментарій для нанесення гриму, макіяжу після кожного клієнта дезінфікується, механічно очищається і стерилізується;
 • Кушетка Jovence дезінфікується перед обслуговуванням наступного клієнта. Оброблені інструменти зберігаються в УФ стерилізаторі.

Запис на процедури в САЛОН КРАСИ І СПА Beauty Story за телефонами: (044) 206 04 40, (050) 420 99 20.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story