RUUA
mobilefasebookinstagramm

Послуги природного догляду за здоров'ям

Послуги природного догляду за здоров'ям

Поділитися у Facebook


Записатися онлайн

Ми підібрали натуральні косметичні засоби і атравматичні апаратні процедури для відродження краси і відновлення здоров'я наших клієнтів. Місія САЛОНУ КРАСИ І СПА Beauty Story - максимально природним чином відроджувати красу і відновлювати здоров'я наших клієнтів. Для цього ми підібрали натуральні косметичні засоби і атравматичні апаратні процедури. Для цього ми підібрали натуральні косметичні засоби і атравматичні апаратні процедури.

Перш ніж зважитися на радикальні дії щодо свого тіла, спробуйте процедуру мінералізації з використанням препаратів французької серії Yon-Ka. Ефірні масла в їх складі гарантують глибоке і швидке проникнення в шкіру біологічно активних речовин. Вплив ефірних масел не викликає звикання, кожна наступна процедура буде ефективною.

А якщо раптом одного разу, подивившись у дзеркало, ви прийшли до думки про невідворотність пластичної операції, задумайтеся про революційну неінвазивну процедуру радіочастотного ліфтингу на єдиному в своєму роді апараті Viora ReAction. Під час сеансу опрацьовуються глибокі шари шкіри, вакуумний вплив підсилює кровотік.

В Beauty Story щиро вірять: краса не вимагає жертв! Кожен з нас красивий від природи! Тому головне завдання нашого салону – вміло підкреслити і оживити все прекрасне, що в нас приховано.

Детальна консультація за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story