RUUA
mobilefasebookinstagramm

Боротьба з целюлітом: які процедури і засоби дійсно ефективні

Боротьба з целюлітом: які процедури і засоби дійсно ефективні

16.10.2019

Поділитися у FacebookАнтицелюлітні засоби й антицелюлітні програми – це те, на що є попит у салонах краси і на б'юті ринку в цілому. Є попит – є пропозиція.

Клієнти приходять до салону краси з різними запитами. Естетика тіла – це догляд за зовнішнім станом шкіри, рельєфом, контуром. «Целюліт», «апельсинова кірка» не завжди є патологією. Ці назви придумали маркетологи для просування послуг і продукції в індустрії краси.

Насправді, про патологію жирової тканини можна говорити, коли є венозна недостатність, лімфостаз. І це повинні вирішувати вузькопрофільні лікарі.

Естетична косметологія може запропонувати комплекс процедур і окрему групу препаратів догляду за тілом, спрямованих на підтримку здоров'я, профілактику венозного застою, лімфостаза, порушення обмінних процесів у жировій тканині, зміцнення дерми – все те, що створює видимість так званого «целюліту». 

Давайте докладніше у цьому розберемося. Іноді ми бачимо «ямочки», «горбки» в області локалізації жирових відкладень на тілі у юних дівчат, які не схильні до зайвої ваги. Заспокойте своїх клієнтів і поясніть, що немає приводів для паніки. Це нормальний стан жирової тканини, за своєю природою вона має форму гранул. Потрібно зміцнити дермальний і м'язовий каркас, забезпечити питний режим, правильне харчування і заняття спортом.

Жирова тканина, як губка, вбирає в себе надлишок рідини, шлаки, токсини, якщо відбувається порушення обмінних процесів. Це посилюється через гіподинамію, неправильне харчування, недостатню кількість випитої води (вода сприяє лімфовідтоку і виведенню шлаків). Далі вже починається порушення обмінних процесів  у жирових клітинах – адипоцитах. Жирова тканина відповідає за багато функцій в організмі: депо вітамінів і гормонів, терморегуляція. Основні її функції – ліполіз (спалювання жирів) і ліпогенез (накопичення жирів) повинні бути в гармонії. При зниженні ліполітичної активності ми можемо спостерігати «апельсинову кірку» в певних зонах на тілі.

Що ми можемо зробити, аби уникнути цих естетичних недоліків і зберегти здоров'я, молодість і красу тіла? 

 1. Правильне збалансоване харчування і питний режим (1.5-2 л води на день) – обов'язкова умова для всіх наступних рекомендацій.
 2. Заняття спортом. Необхідно активно працювати м'язами, щоб зберігати форму тіла і використовувати жири як джерело енергії. Рекомендується також процедура міостимуляції в умовах салону.
 3. Забезпечити відтік лімфи і венозної крові. Будь-яка лімфодренажна техніка в умовах салону допоможе вам. Це ручний масаж, пресотерапія, вакуумнороликовий масаж, метод кавітації та ін.
 4. Процедури обгортання, гідромасажні ванни і, звичайно ж, використання косметичних засобів для догляду за тілом вдома.

Як підібрати косметичні засоби? На що слід звертати увагу і віддавати гроші, щоб отримати бажаний результат?

Косметика повинна проникати у глибокі шари шкіри й містити високу концентрацію активних компонентів. Цими властивостями володіє тільки професійна косметика. На жаль, продукція мас-маркету забезпечить тільки поверхневе зволоження шкіри. Ламелярна, корнеотерапевтична косметика – вибір професіоналів у наш час. Чому? Саме ламелярна косметика має найвищу біодоступність, легко проникає у глибокі шари шкіри, «штопає» при цьому пошкоджені шари шкіри, попереджає втрату вологи, перешкоджає руйнуванню клітин і міжклітинного простору, створює дермальний каркас і формує здоровий епідерміс – зовнішній захист. Для транспортування активних компонентів до глибоких шарів шкіри в професійній косметиці використовують транспортні системи і низькомолекулярні компоненти.

Основні компоненти в «антицелюлітних» препаратах у професійній косметиці:

 • Морські водорості. Саме вони здатні забезпечити клітини мікроелементами. Мікроелементи несуть заряди (згадуємо таблицю Менделєєва). Заряд необхідний для того, щоб клітинна мембрана стала проникною і до клітини могли надходити кисень, поживні речовини, а з клітини повинні вийти продукти розпаду. Адже коли ми призначаємо лімфодренажні процедури, наша мета – вивести шлаки, токсини і зайву рідину з клітин і міжклітинного простору. Хороший результат дає поєднання з УЗ процедурою (метод кавітації).
 • Ліполітики. Компоненти, що стимулюють спалювання жирів. Жири розпадаються до тригліцеридів і транспортуються в м'язові клітини, щоб бути використаними в якості джерела енергії. Тому доцільно призначати паралельно програму міостімуляції та заняття спортом.
 • Антиоксиданти. Дуже важливо захистити клітини від руйнівної дії вільних радикалів. Особливо, якщо мова йдеться про впровадження компонентів у глибокі шари шкіри. Важливе значення при цьому має система стандарту якості. Японці запропонували світу стандарт Kat Sod Assay, який застосовується в Японії до фармакологічної продукції. Цей стандарт гарантує якість препаратів, безпеку при впливі в глибоких шарах шкіри.
 • Полісахариди, амінокислоти. Саме вони слугують енергетичним потенціалом для клітин організму. За рахунок цього відновлюються внутрішньоклітинні процеси і структури.
 • Гіалуронова кислота. Без її участі не відбувається жоден процес всередині шкіри. Пов'язує молекули води, створюючи депо вологи, бере участь у зміцненні внутрішніх стінок судин, бере участь у метаболічних процесах, підтримує синтез колагену, формує дермальний каркас.
 • Вітаміни, рослинні екстракти в «антицелюлітній» косметиці є необхідними джерелами мікроелементів, що беруть участь у внутрішньоклітинних обмінних процесах. Покращують мікроциркуляцію, зміцнюють стінки судин, сприяють виведенню зайвої рідини. 

Великий ліміт довіри на ринку б'юті індустрії має японська косметика. Японці – законослухняні громадяни. Все, що продається на внутрішньому ринку Японії, відповідає тим характеристикам продукту, про які вони заявляють. Це контролюють державні служби. Конкуренція на внутрішньому ринку Японії – нормальне явище. І лідером є той виробник, чиї потужності дозволяють створювати інноваційні розробки. Патенти, які присутні у виробника, державні нагороди уряду Японії, клінічні випробування – все це, факти, що підтверджують вищу якість продукції. У б'юті індустрії Японії лідером серед виробників косметики є компанія FAITH. За останні 30 років японці використовують цю продукцію, в прагненні зберегти здоров'я і красу. Компанії FAITH належить патент на систему транспортування активних компонентів у глибокі шари шкіри, патент на комплекс імуномодуляторів і антиоксидантів, патент на молекулу з тропоколлагеном, «живим колагеном», проникаючу в глибокі шари шкіри без ін'єкцій і багато інших інновацій.

Варто виокремити косметичний препарат FAITH ENDOGENOUS BODYFIT GEL (АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ТІЛА З ЛІФТІНГ ЕФЕКТОМ)

Засіб має потужні проникаючі здібності за рахунок запатентованої системи транспорту. Володіє ліполітичними, зміцнювальними, зволожуючими, антиоксидантними та імуномодулюючими властивостями. Препарат забезпечує дренажний ефект і сприяє виведенню зайвої рідини, шлаків і токсинів, відновлює водний баланс в тканинах, зміцнює стінки судин. Інновації, що лежать в основі створення препарату, забезпечують яскравий ліфтинговий ефект за рахунок формування нових колагенових волокон. Все це дуже важливо при формуванні антицелюлітної програми в комплексі корекції фігури. Гель домашнього догляду продовжує дію професійних програм, закріплює результат від процедур, проведених у косметологічному кабінеті. Підходить для всіх типів шкіри і для будь-якого віку. Можна використовувати для профілактики старіння шкіри і «целюліту».

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

 • полісахариди – зволоження, ліфтинг;
 • екстракт бурих водоростей – зволоження, ліполітики;
 • екстракт китайського червоного фініка (дерево Ююба) – синтез ферментів, заспокійлива і зміцнювальна дія;
 • екстракт зеленого чаю – ліполітики, тонізація;
 • кофеїн – ліполітики;
 • екстракт женьшеню – стимулятор, енергетик;
 • карнітин – потужний дренажний ефект, активізація ліполізу.

СУПУТНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

мальтодекстрин, екстракт насіння гуарани, мікрокристалічна целюлоза, ментол, гідрогенізований лецитин, екстракт плодів червоного китайського фініка, екстракт центелли азіатської, цистеінова кислота, креатин, гліцин з екстракту соєвих бобів.

Застосування в салоні: обгортання з «антицелюлітним» зміцнюючим гелем. У поєднанні з апаратними та мануальними техніками.

Спосіб застосування при домашньому догляді: перед сном нанести тонким рівним шаром на проблемні ділянки, увібрати. Також можна наносити засіб під коригуючу білизну, під час  занять спортом.

РЕЗУЛЬТАТ:

Рельєф покращується, шкіра виглядає гладкою і здоровою, підвищується тонус і еластичність, зникає «апельсинова кірка» і судинні зірочки.

Довіряйте професіоналам і будьте здорові!

Автор статті:
Лора Шанцина,
тренер-викладач FAITH в країнах СНД, автор методики,
засновник компанії «Б'юті Вітал», ексклюзивного дистриб'ютора FAITH в Україні

 

 

 

 

 

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story