RUUA
mobilefasebookinstagramm

Будь ЕКО разом з Beauty Story

Будь ЕКО разом з Beauty Story

10.09.2019

Поділитися у FacebookОплатить эко-сумку

Краса – це в першу чергу відображення нашого стану. Якщо ми здорові, перебуваємо в гармонії з собою і живемо в чистому середовищі, організм віддячує нам блиском волосся, міцними нігтями і бездоганною шкірою.

Всім нам хочеться жити в чистому довкіллі. Але одній людині складно вплинути на екологію міста, і вже тим більше цілої планети. Тому салон краси «Beauty Story» спільно з компанією «ZOZ» (Zемляни Oберігают Zемлю) запускає акцію, мета якої –  поліпшення екології столиці і формування екологічно відповідального суспільства.

Разом ми розробили еко-сумки «Beauty Story. My rules – my story ». Купуючи цю сумку, ви робите свій внесок у безпечність і чистоту навколишнього світу.

Як відомо, дерева очищають повітря від промислових викидів. На всі кошти, отримані від продажу еко-сумок, ми придбаємо саджанці, які весною 2019 року озеленять Голосіївський район.

Сумка в ваших руках буде транслювати оточуючим важливий меседж: «Я створюю свої правила. У моєму житті важливе місце займають краса, здоров'я і чистота ». Крім того, ви автоматично зменшите використання поліетиленових пакетів – одного з головних чинників забруднення світового океану.

загрязнения мирового океана.

Ціна сумки з доставкою – 350 грн.

Оплатити еко-сумку онлайн

Придбати сумку можна в нашому салоні, на сайті або в соціальних мережах. Ви також можете підтримати акцію, беручи участь у висадці дерев. Потрібно лише залишити заявку: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40

Давайте зробимо наш спільний дім кращим та безпечнішим, і планета віддячить нас здоров'ям, красою і молодістю!

Оплатить эко-сумку
Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story