RUUA
mobilefasebookinstagramm

Ікігай: японський секрет гармонії, краси і довголіття

Ікігай: японський секрет гармонії, краси і довголіття

11.03.2019

Поділитися у FacebookНе одне покоління вчених намагається розкрити секрети довголіття. Цей феномен пояснюють хорошим кліматом, фізичною активністю і правильним харчуванням. Але чому на карті світу з'являються так звані "блакитні зони" – місця з підвищеною концентрацією довгожителів? Саме це і вирішили з'ясувати дослідники National Geographic. Особливо привернув їх увагу маленький японський острів Окінава.

Люди тут живуть феноменально довго навіть за мірками Японії: середня тривалість життя у чоловіків становить 88 років, а у жінок – 92 роки!

Фото: SOMETHING BLUE PHOTOGRAPHY (Ben Duluc)

У чому ж їх секрет? Він криється в місцевій філософії "ікігай". Дослівно ця назва перекладається як "сенс життя", але її значення набагато глибше. Ікігай – це те, що робить ваше життя наповненим. Те, що змушує вас з радістю прокидатися вранці. Це справа вашого життя, до якої ви відчуваєте непідробну пристрасть.

Відомий винахідник Уілбур Райт одного разу сказав: "Ми ледве могли дочекатися ранку, щоб знову приступити до роботи". Напевно, більш зрозумілого і точного опису ікігай і не придумаєш.

Відшукати свій ікігай ніколи не пізно. Знайти справу свого життя відразу виходить далеко не у кожного, і це нормально. Життя складається з проб і помилок, які в підсумку і приводять до успіху. Щоб зрозуміти, в чому ж полягає ваш ікігай, потрібно відповісти на 4 питання. Вони здаються простими, але вимагають від вас абсолютної чесності перед собою.

  • У чому ви сильні? Подумайте, в чому полягають ваші особливі знання, навички та вміння. Проаналізуйте сфери, в яких вважаєте себе фахівцем, в яких вам подобається розвиватися. Ще японці радять написати на аркуші паперу ті досягнення, якими ви дійсно пишаєтеся і вважаєте цінними. Це може стати відправною точкою для пошуку свого покликання.
  • Що ви любите? Любов до своєї справи – ключовий фактор досягнення ікігай. Японці вважають, що справжній успіх можливий лише в тій справі, до якої у вас лежить душа. Якщо ж щоранку ви думаєте про те, як же не хочеться йти на роботу, ви руйнуєте себе і своє здоров'я.
  • Що потрібно людям? Для японців дуже важливе усвідомлення того, що їх робота приносить користь людям. Це навіть не альтруїзм, а можливість усвідомити свою цінність і значимість своєї справи.
  • За що вам заплатять? Природно, робота повинна приносити прибуток. Але в ікігай цей пункт не дарма стоїть на останньому місці. Японці вважають: якщо ви знайдете ту справу, в якій ви сильні, яку любите, і яка потрібна людям, ця справа неодмінно буде високооплачуваною.

Знайшовши свій ікігай, жителі Окінави з головою йдуть в улюблену справу. Але, погодьтеся, щоб бути працездатним, потрібно мати джерела енергії. Для японців це в першу чергу єднання з природою. Саме з неї вони черпають сили для нових звершень. Що найцікавіше, роблять вони це всім колективом. У японських компаніях прийнято влаштовувати корпоративи в заміських СПА-центрах. Акцент ставиться не на кількості відпочинку, а на його якості. Адже всього кілька особливих процедур можуть зарядити енергією і силами.

В Beauty Story ви можете відчути на собі чарівний ефект СПА-процедур родом з країни, де сходить сонце.

СПА-ритуал «Сакура» з лімфодренажним масажем тіла

Вплив не тільки на тіло, але і на душу – головна особливість японських процедур. Естетичний ефект повною мірою відіб'ється на стані шкіри обличчя і тіла: вона стане зволоженою, пружною і м’якою. Масаж здійснюється в два етапи. Спочатку фахівець нанесе на вашу шкіру засіб для очищення CLEAR WASH MILD. Потім відбудеться лімфодренажний масаж з маслом Techbio японського бренду Faith. Весь СПА-ритуал супроводжує розслаблююча японська музика. По завершенні майстер пригостить вас чашкою японського рисового чаю.

Фото: Katherine Hanlon

Косметичний догляд FAITHNIPS

Фарфорова шкіра японок є предметом захоплення жінок у всьому світі. Більш того, і в 30, і в 50 років японські жінки можуть виглядати бездоганно, свіжо і молодо. Один з їх секретів полягає в спеціальній техніці масажу NIPS і професійній косметиці Faith. До його складу входить унікальна речовина – екстракт центелли азійської. Вона відома своїми захисними і відновлюючими властивостями. Проникаючи глибоко в дерму, екстракт сприяє збільшенню колагену, а особлива техніка масажу додатково стимулює мікроциркуляцію і лімфодренаж в шкірі.

Фото: Christin Hume

Антицелюлітна програма для тіла з масажем «Східна краса»

У сучасних японок, як і у багатьох жінок у всьому світі, катастрофічно не вистачає часу на підтримання свого тіла в тонусі. Тому вони вважають за краще діяти на випередження, а не боротися з наслідками. Програма "Східна краса" спрямована саме на профілактику старіння шкіри тіла, допомагає боротися з в'ялістю, розтяжками і нерівностями рельєфу шкіри.

Запрошуємо вас до Beauty Story перейняти кращі б'юті-традиції країни, де сходить сонце. Адже любов до своєї справи повинна неодмінно підкріплюватися любов'ю до себе!

Фото: alan caishan

 Прайс-лист на спа-процедури

Запис та консультація по телефонам: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40

Заголовне фото: Chris Jarvis

 
Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story