RUUA
mobilefasebookinstagramm

Нова послуга Beauty Story: стрижка гарячими ножицями

Нова послуга Beauty Story: стрижка гарячими ножицями

05.07.2015

Поділитися у FacebookСалон краси і СПА Beauty Story пропонує своїм клієнтам нову послугу – стрижку гарячими ножицями. Це не тільки перевтілення і прекрасна зачіска; це ще й оздоровлення і зміцнення вашого волосся.

Оцінити сервіс «гаряча стрижка» змогли ще в 2003 році. Саме тоді німецька фірма Jaguar зробила революційну система реконструкції волосся. Компанія створила апарат, що лікує волосся прямо в момент стрижки. Ця система зробила переворот у світі мистецтва перукарів, реконструкція волосся стала доступнішою.

Гарячі ножиці Jaguar

Ще Клеопатра використовувала унікальну технологію термострижки. Але в ті часи доводилося дійсно нагрівати металеві ножиці. Сучасна термостріжка – безпечна і приємна процедура.

Гарячі ножиці бувають різні. Beauty Story пропонує клієнтам самі інноваційні, безпечні та ефективні системи термостріжкі – ножиці Ягуар.

У процесі стрижки ножицями Ягуар кінчики кожного волоска миттєво «запаюються», захищаючи волосся від проникнення мікроорганізмів, усувається можливість розщеплення волоса, зачіска набуває додаткового об'єму.

Переваги стрижки гарячими ножицями:

  • щільна структура волосся,
  • волосся не січеться,
  • моментальна реконструкція волосся,
  • природний блиск,
  • волосся стає «важчим», еластичнішим і здоровішим.

Основний принцип дії ножиць Ягуар: на місці зрізу м'яко оплавляється кінчик і таким чином «запаюється». Температуру гарячих ножиць підбирає мінікомпьютер. Саме він визначає тип волосся у клієнта і обирає оптимальний режим. Протягом всієї стрижки комп'ютер підтримує необхідний рівень температури, зберігаючи при цьому якість і ефективність системи. Підхід максимально індивідуальний.

Результат

Результати ви побачите практично відразу. Постійне ж застосування гарячих ножиць для стрижки дозволить оздоровити волосся. Вже на другій-третій процедурі досягається лікувальний ефект. Після п'ятої процедури збільшується об'єм зачіски. 

 

Beauty Story – це експерти перукарського мистецтва! Реконструкція волосся в салоні перетворюється на задоволення. Вас чекають професійні майстри, висококласні засоби по догляду, індивідуальний підхід і гарантовано красива стрижка. Ваше волосся в надійних руках фахівців високого рівня!

Запис онлайн або за телефонами: (044) 206 04 40, (050) 420 99 20.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story