RUUA
mobilefasebookinstagramm

Процедура місяця: сольове обгортання «Детокс»

Процедура місяця: сольове обгортання «Детокс»

18.03.2018

Поділитися у FacebookПрихід весни завжди спонукає нас внести щось нове в наше життя, будь то нове плаття або помада. Але оновлення потрібно не тільки гардеробу, але також тілу і думок. Очистити шкіру від накопичених за зиму шлаків, а голову - від проблем і тривог, допоможе процедура детоксикації.

Сольове обгортання «Детокс» направлено, в першу чергу, на виведення токсинів і нормалізацію обмінних процесів в організмі. Ця процедура триває 70 хвилин, і може стати як самостійним ритуалом догляду за тілом, так і частиною програми схуднення.

5 етапів процедури детоксикації

Кожен з етапів процедури доповнює один одного, немов звуки музичних інструментів, які складаються в ідеальну гармонію краси і здоров'я.

  1. Ароматичний компрес на стопи виконується за допомогою професійної французької косметики Yon-Ka. Цей етап об'єднує догляд за шкірою та безмежне задоволення ароматерапії.
  2. Термообгортання безпосередньо надає детоксикуючий ефект завдяки поліпшенню циркуляції крові. Під час процедури посилюється клітинний метаболізм, що сприяє виведенню з шкіри продуктів розпаду.
  3. Стимулююче розтирання рукавицями з люфи покращує кровообіг, підвищує тонус шкіри, а також надає ефект пілінгу. Незаперечною перевагою мочалки з люфи є її природне походження і гіпоалергенність.
  4. Після інтенсивного очищення, шкірі необхідне зміцнення і зволоження. Останнє є запорукою її еластичності, пружності й сяйва. Професійні засоби допомагають відновити гідро-ліпідний баланс і забезпечують шкірі здоров'я і молодість.
  5. Аромапробудження й масаж – приємне завершення сольового обгортання. Ці етапи процедури повністю розслаблять ваше тіло, подарують неймовірне відчуття легкості, як у тілі, так і в думках.

Після 70 хвилин, проведених на масажному столі, ви відчуєте тонус і бадьорість у всьому тілі. Крім того, сольове обгортання надає оздоровчу дію, завдяки виведенню надлишків рідини і продуктів метаболізму.

Такий результат особливо необхідний після зими, коли наш організм перебуває в стані застою. Зробіть сольове обгортання «Детокс» і зустрічайте весну з очищеним тілом і думками.

Ціни на спа-процедури

З повним переліком спа-процедур салону краси Beauty Story ви можете ознайомитися в розділі "Спа-програми". Консультація і запис за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story