RUUA
mobilefasebookinstagramm

Плями на сонці

Плями на сонці

17.06.2015

Поділитися у FacebookПігментні плями... Одного разу з цією малоприємною властивістю шкіри стикається кожна з нас. І відразу ж мільйон питань: що це? чому виникло? як позбутися?

Наукова назва даної косметичної проблеми – гіперпігментація шкіри, зумовлена ​​скупченням меланіну в роговому шарі, епідермісі і частково в дермі. Меланін безперервно виробляється особливими клітинами – меланоцитами. Два типи пігментів меланіну – чорно-коричневий і жовто-червоний – надають нашій шкірі більш темний відтінок, тим самим частково захищаючи її від УФ-променів. У власників рудого і світлого волосся шкіра найбільш вразлива – у ній переважає червоний меланін, через що засмага лягає погано, шкіра схильна до сонячних опіків і появи веснянок. Шатенам і темно-русявим пощастило більше, однак і для них довге перебування на сонці може обернутися виникненням пігментних плям.

Крім сонячних променів, до числа винних у гіперпігментації шкіри також відносяться гормональний дисбаланс, вік, агресивна побутова хімія, певні лікарські препарати, використання косметичних засобів, що підвищують чутливість шкіри до дії сонячного світла. Усі вони провокують виникнення:

  • веснянок – розсип дрібних пігментних плям на обличчі, спині або руках, яка проявляється у весняно-літній сезон і зникає з настанням осені. Наявність веснянок обумовлене генетичною схильністю;
  • родимок – темно-коричневих плоских або опуклих плям, що з'являються на будь-яких ділянках тіла протягом життя;
  • сонячних пігментних плям, що виникають під дією УФ-випромінювання;
  • вікових плям (лентіго), що локалізуються у людей віком від 40 років в зонах, схильних до активного сонячного опромінення (обличчя, руки, декольте);
  • хлоазм – чітко окреслені темні плями, появу яких пов'язують зі зміною гормонального фону;
  • плям фотосенсибілізації, в результаті опромінення шкіри з різними речовинами на ній (парфуми, ефірні масла та ін.);
  • вітіліго - дисбаланс кількості пігменту на окремих ділянках шкіри;
  • поствугрових плям.

Літні косметологічні програми для запобігання та боротьби з пігментацією в салоні краси та СПА BEAUTY STORY

Відбілююча процедура FAITH (Японія)
(тривалість – 40 хв., ціна – 750 грн)

Процедура спрямована в першу чергу на відновлення ламелярної структури епідермісу, підвищення місцевого імунітету, рівномірний розподіл і контроль вироблення меланіну в клітинах, глибоке зволоження шкіри, вирівнює рельєф і колір шкіри.

Іонна пудра, що входить до складу засобів даного догляду забезпечує глибоке проникнення всіх активних компонентів, має підвищену здатність до інфрачервоного випромінювання. Дія нуклеїнових кислот у складі препаратів спрямована на відновлення клітин і фізиологічних процесів шкіри. Кислоти (DNA-K, RNA-Na та інші) допомагають зберегти вологу, захищають клітини від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, тому що є природними UV-фільтрами. Глабридин, екстракт ацероли та інші компоненти активно відбілюють і освітлюють шкіру.

Програма глибокого очищення FAITH (Японія)

(тривалість – 60 хв., ціна – 650 грн)

Засоби, що входять до програми, м'яко прибирають забруднення з поверхні епідермісу, розчиняють надлишки себума, за рахунок складових компонентів розпізнають ушкодження шкіри, впливають саме на причину їх виникнення (на кожну окремо). Звичайно ж, догляд спрямований на відновлення лямелярної структури епідермісу, в першу чергу. Екстракт насіння коікса у складі засобів має протизапальну, зволожуючу дію. Морський колаген надає шкірі пружність, β-глюкан ефективно справляється із запаленнями і почервоніннями шкіри при сонячній інсоляції, природні амінокислоти підвищують захисні функції шкіри, гіалуронова кислота глибоко зволожує.

Багатофункціональна програма – захист, реконструювання, відбілювання FAITH (Японія)

(тривалість – 40 хв., ціна – 900 грн)

Процедура з «живим колагеном», фундаментальний догляд за шкірою. Яскравий, виражений результат даного догляду забезпечують три основних компоненти. Гіалуронова кислота володіє величезною вологоутримуючою здатністю, захищає шкіру від сухості, бере участь у всих фізіологічних процесах на клітинному рівні. Використання колагену спільно з гіалуроновою кислотою значно підвищує його засвоюваність, посилює вологоутримуючі властивості, створює бар'єр. Еластин сприяє зволоженню, захисту та збереженню пружності шкіри. Починаючи з етапу очищення і протягом усього догляду, активно відновлюється ламелярна структура епідермісу. Цистеїн додатково контролює вироблення і розподіл меланіну, надає відбілюючий ефект. Екстракт альпінії стимулює вироблення власного колагену. Нуклеїнові кислоти забезпечують природний захист від негативного впливу сонячних променів. Шкіра сяє здоров'ям!

Прайс-лист на косметологічні процедури

Сучасні СПА-програми Київ пропонують різні способи ліквідації пігментних плям. Однак, перш, ніж зважитися на будь-які заходи, наприклад, вдатися до послуг салону краси в Голосіївському районі «Б'юті Сторі», слід все ж визначити причину їх появи і, можливо, пройти відповідну процедуру діагностики.

Консультації та запис за телефоном: (044) 206 04 40.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story