RUUA
mobilefasebookinstagramm

Сполучнотканинний масаж Icoone в салоні Beauty Story

Сполучнотканинний масаж Icoone в салоні Beauty Story

25.11.2017

Поділитися у FacebookВтомилися боротися з такою ненависною проблемою, як целюліт? В першу чергу перегляньте свій спосіб життя. Почніть більше рухатися і правильно харчуйтеся, адже в іншому випадку всі ваші спроби позбутися від «апельсинової кірки» будуть марними. Маючи проблему в запущеній формі, не можна сподіватися на її швидке рішення, тому варто запастися терпінням і заручитися підтримкою новітніх методик. Одна з них - італійський апарат Icoone. Але про все - по порядку.

Методика сполучнотканинного масажу була відома людству ще три тисячі років тому, й до цього дня вона дозволяє впливати на шкіру, жирову клітковину, кісткову тканину, сухожилля, а також лімфу та кров. За допомогою спеціальних методів механічної дії можна уповільнити процеси старіння, зменшити набряклість, прибрати розтяжки і рубці, а також підвищити еластичність шкіри.

До речі, такого роду масаж настільки безпечний, що його можна проводити навіть під час вагітності та годування груддю. Під час масажу ви не відчуєте ніякого болю, а лише приємні відчуття в зонах впливу.

У вас є унікальна можливість виконати класичний сполучнотканинний масаж за допомогою єдиного в своєму роді апарату Icoone. Завдяки механічній вібрації, яка створюється вакуумом через отвори в роликах, відбувається ніжний вплив на сполучну тканину. При цьому структури шкіри і дерми залишаються цілісними.

Основні процедури для тіла з апаратом Icoone

Масаж триває близько 30 хвилин, 20 з яких виконується програма BASE. За допомогою двох великих маніпул обробляється все тіло, в цей час поліпшується стан шкіри, опрацьовуються проблемні ділянки з целюлітом, зменшується набряклість, в'ялість шкіри, відбувається стимуляція метаболізму і виведення шлаків. Потім протягом 10 хвилин вирішуються локальні проблеми за допомогою програми FOCUS (наприклад, в'ялість внутрішньої поверхні стегон, рук, провисшая шкіра на животі, слабкі м'язи сідниць тощо). Комбінуючи кілька програм, можна вирішити не одну проблему, з огляду на індивідуальні потреби кожної людини.

Цікаво, що за допомогою апарату Icoone є можливість також сформувати рельєф чоловічої мускулатури.

Особливістю даного апарату є те, що він здійснює класичний сполучнотканинний масаж, стимулюючи шкіру і дерму. Процедура підходить для всіх ділянок тіла, навіть найчутливіших зон - м'якого повіка, грудей, шиї, внутрішньої поверхні плеча і стегон. Вплив абсолютно безболісний, ​​ви відчуєте лише приємний релакс. Під час сеансу відбувається стимуляція припливу крові, лімфотоку. Перші позитивні результати будуть помітні вже після декількох процедур. Вироблення колагену збільшиться, зменшиться фіброз тканин, відбудеться стимуляція ліполізу. Шкіра після сеансу стане пружною і щільною.

Icoone прекрасно впорається з такими проблемами, як локальні жирові відкладення, целюліт, «галіфе», зниження еластичності шкіри, провисання шкіри на внутрішній поверхні рук і стегон, розтяжки, глибокі зморшки і рубці. Сеанси сполучнотканинного масажу допоможуть підтягнути бюст, шкіру обличчя, шиї і декольте, а також змоделювати фігуру.

Ціни на апаратну косметологію

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story