RUUA
mobilefasebookinstagramm

Знижка на очищення шкіри обличчя DMK

Акція
Знижка на очищення шкіри обличчя DMK
Акция діє:

З 02.07.2018 по 31.08.2018

Поділитися у Facebook

Ідеальна шкіра - мрія кожної людини. Іноді для рівного тону без єдиної вади доводиться використовувати безліч декоративної косметики. Але це не вирішує проблему в корені, а в літню спеку надмірна кількість тонального крему і пудри призводить до ще більшого забруднення пір на шкірі.

Щоб розірвати це замкнене коло, ми даруємо нашим клієнтам знижку на чистку всіх типів шкіри DMK - всього 1000 грн за процедуру замість 1200 грн.

Слід пам'ятати, що чистка обличчя - це в першу чергу гігієнічна процедура, і вже після - косметологічна. Адже відмерлий епітелій, пил і шкірний жир - ідеальне середовище для розвитку бактерій. Тому регулярне і правильне очищення шкіри від різних типів забруднень допомагає не тільки позбутися, але і запобігти появі камедонів і чорних цяток.

Американський бренд DMK (Danne Montague King), створений вченим Данні Монтегро-Кінгом, підходить до всіх типів шкіри незалежно від віку, так як діє м'яко і не травмує шкірний покрив. Тому період відновлення після такої процедури набагато коротше, ніж після традиційної чистки обличчя - вже на наступний ранок шкіра буде гладкою і сяючою.

"Регулярні механічні або інструментальні чистки - це не вихід, а екстренна допомога. Постійно піддавати шкіру пошкодженням недоцільно. Кращий варіант для шкіри - салонні догляди з глибоким очищенням, атравматичною чисткою і регулярним домашнійм доглядом з правильним підбором засобів для вашої шкіри. Приходьте в Beauty Story! Ми з задоволенням надамо вам пораду і призначимо домашній догляд і комплекс процедур. "

Тетяна Корнієнко, косметолог салону краси Beauty Story

Консультація і запис на косметологічні процедури за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story