RUUA
mobilefasebookinstagramm

Б'юті-послуги на дому: зручність VS безпека

Б'юті-послуги на дому: зручність VS безпека

30.01.2019

Поділитися у Facebook

«Бізнес-ідея: перукар на дому», «Надаю на дому косметологічні послуги», «Роблю манікюр на дому» - останнім часом такі пропозиції все частіше і частіше зустрічаються на дошках оголошень.

Надомні майстри пропонують послуги масажиста, косметолога, майстра манікюру та педикюру, візажиста, перукаря... Здавалося б, це так зручно! Не потрібно витрачати час на дорогу, та й вартість у таких фахівців на порядок нижче. Але чи все так безхмарно?

Яким ризикам ви піддаєте себе, запрошуючи майстра додому?

1Відсутність робочого місця

Записуючись до незнайомого фахівця, ми не можемо зі 100% впевненістю передбачити якість послуг. Але деякі деталі можуть послужити тривожними дзвіночками. Адже не дарма кажуть, що зустрічають за одягом. У випадку з салоном краси роль такого «одягу» грає перше враження про чистоту робочого місця. Якщо в приміщенні не дотримуються елементарних правил гігієни, то про яку стерильності може йти мова? У випадку з послугами на дому така можливість зникає.

Крім того, майстру зручніше працювати в звичній обстановці, де все під рукою, на своїх місцях. Це теж позначається на якості послуг, що надаються. Чи варто говорити, що масаж, вироблений на спеціальному масажному столі, по відчуттях буде приємніше, ніж та сама послуга, але на домашньому дивані або на підлозі?

2Сертифікати, ліцензії, документи на препарати

Освіта, кваліфікація, проходження курсів і майстер-класів повинні підтверджуватися документами, а не чесним словом. Це не кажучи вже про саме право надавати будь-які послуги. Все це можна побачити в робочому кабінеті фахівця в салоні краси. При прийомі на роботу його документи ретельно перевіряються. На жаль, зараз з'явилося чимало «шкіл краси», які за невелику суму надсилають поштою сертифікати та дипломи про навчання. А ніякого навчання, як ви розумієте, не проводиться.

Документи на використовувані препарати окрема категорія. Багато брендів працюють з салонами на пряму, і знайти їх продукцію в магазинах практично неможливо. Тому на ринку з'являються підробки, з якими часто працюють майстри-надомники.

3Стерильність інструментів

Ця проблема в першу чергу стосується майстрів манікюру, що працюють на дому. Практично всі вони користуються одним комплектом інструментів, а їх обробка обмежується усуненням поверхневих забруднень. І це при тому, що дотримання всіх правил дезінфекції, стерилізації та зберігання інструментів - єдина гарантія, що разом з манікюром ви не отримаєте бонусом грибок або гепатит. Імовірність того, що інструменти, якими вам будуть робити процедуру на дому, побували в сухожар і зберігалися в ультрафіолетовому стерилізаторі близька до нуля.

4Якість послуг, що надаються

Часто б'юті-послуги на дому надають новачки, які не мають достатньо знань. Багатьом здається, що робота візажиста чи майстра манікюру - це дуже просте джерело додаткового доходу. Досить закінчити короткі курси, і можна підробляти по вихідних. Таким «фахівцям» не цікаво вкладати час і гроші в свій розвиток і підвищення кваліфікації.

5Далеко не повний спектр послуг

Складні апаратні процедури виконати вдома просто неможливо. Якщо, звичайно, вдома у майстра не стоїть апарат для RF-ліфтингу :) Але навіть прості на перший погляд послуги в домашніх умовах протипоказані. Наприклад, хімічний пілінг, виконаний косметологом-аматором в нестерильних умовах може призвести до опіків і пігментації шкіри. Робити такі процедури поза салоном ми категорично не рекомендуємо.

6Неможливість довести заподіяну шкоду

Якщо трапилося так, що в салоні вам надали неякісну послугу або вам було завдано шкоди, у вас є всі юридичні можливості відстояти свої права, починаючи від претензії до адміністрації і закінчуючи судовим порядком. «Вільні майстри» не реєструються як індивідуальні підприємці, не платять податки і, на жаль, не несуть жодної відповідальності. Ви навіть не зможете довести, що отримали від нього послугу, адже чека або іншого документа він вам не надасть.

7Ваша особиста безпека

Пускаючи в будинок майстра-аматора, ви ризикуєте не тільки своїм здоров'ям, але також майном і навіть життям. Відомі випадки, коли під маскою масажиста ховалися злочинці. Або ж такі «майстри» працювали наводчиками на квартири заможних людей. Тож пускаючи незнайому людину до себе додому, ви наражаєте на небезпеку себе і свою сім'ю.

Довіряйте тільки професіоналам. Записуйтеся в салон краси і спа Beauty Story 050 420 99 20, 044 20 60 440.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story