RUUA
mobilefasebookinstagramm

Чим не можна годувати свою шкіру?

Чим не можна годувати свою шкіру?

18.11.2015

Поділитися у Facebook

Кожен досвідчений косметолог за станом вашої шкіри може визначити, як саме ви харчуєтесь. Так-так, будь-який продукт, що потрапляє до нашого меню, впливає на зовнішність. Існує їжа, яку ми часто вживаємо і навіть не замислюємось про її шкоду для нашої шкіри.

Кожен з нас щодня споживає звичні для себе продукти і не замислюється, що насправді вони шкодять нашому організму. Усі ми індивідуальні і не завжди звичні страви з сімейного столу однаково корисні усім членам родини. Придивіться до своєї шкіри.

«Стоп-продукти» для шкіри

Це ті продукти, які слід виключити зі свого раціону або хоча б мінімізувати їхнє споживання.

1. Алкоголь

Вплив на шкіру: почервоніння, особливо в області між бровами, посилений прояв шкірних складок і зморшок, червоні щоки, розширені пори, зневоднення шкіри, нездоровий колір обличчя.

У даному випадку варто відмовитись від алкоголю, оскільки навіть один келих вина здатний довести шкіру до такого гнітючого стану. Якщо після вживання алкогольних напоїв шкіра змінюється не на краще прямо на очах, то навантаження на печінку занадто велике. Відмовившись від вина і привчивши себе пити більше води, ви зробите велику послугу не тільки своїй шкірі, але й  організму в цілому. Результат ви помітите вже через 2-3 тижні.

2. Цукор і газовані напої

Вплив на шкіру: з'являються вугри, під очима обвисає шкіра, на обличчі, грудях і плечах з'являються висипання, через коливання рівня інсуліну можуть випадати брови, з’являється слабкість і погіршення загального стану.

Не тільки цукор в чистому вигляді, а й випічка, тістечка, фруктові соки та солодощі негативно впливають на стан вашої шкіри. Якщо хочеться солодкого, споживайте мед, фрукти і сухофрукти. Додайте до свого питного режиму напої з цикорієм – таким чином можна понизити рівень цукру в крові.

3. Молоко

Вплив на шкіру: з'являються білі вугри, а під очима утворюються мішки і набряклість, у зоні підборіддя можуть з'явитися висипання, щоки обвисають.

Магазинне молоко викликає гормональний дисбаланс в організмі. І не тільки молоко, але й молочні продукти. У декого наслідки споживання молочних продуктів виражені більш яскраво, у декого – менш яскраво. Поекспериментуйте: відмовтеся від молока на кілька тижнів. Якщо шкіра стане гладкою і сяючою, – приберіть його з раціону.

4. Глютен

Вплив на шкіру: обличчя червоніє і набрякає, з'являються рожеві вугри, в області підборіддя можуть бути висипання.

Необхідно замінити пшеничне борошно рисовим або гречаним, виключити з раціону напівфабрикати. Шкіра любить безглютеновий раціон: фрукти, овочі, яйця, м'ясо, рибу. Гречана або кукурудзяна каші чудово доповнять меню.

Відкоригувати свої харчові звички нескладно. А сяюча і свіжа шкіра стане нагородою, якою ви щодня зможете милуватися у дзеркалі! Молодість і краса – у вашій тарілці.

Читайте також «10 японських секретів молодості і краси».

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story