RUUA
mobilefasebookinstagramm

Природність: 5 аргументів «ЗА»

Природність: 5 аргументів «ЗА»

23.05.2017

Поділитися у Facebook

У дитинстві кожна дівчинка мріє про ляльку Барбі: довге волосся, бездоганний колір шкіри, білосніжна посмішка, яскравий макіяж і модне вбрання. Доросла дівчинка знає, що важливіше яскрава харизма і бездоганні моральні якості. В іншому випадку, вона створює ляльку Барбі з себе.

Важливо: салон краси BEAUTY STORY не проти втручань в природу. Проте, ми хочемо поділитися тим, чому природність подобається нам куди більше.

5. Шкода здоров'ю

Найбанальніший аргумент з усіх. Будь-які пластичні операції або «уколи краси» несуть за собою якщо не обов'язкові наслідки, то більшу їх ймовірність. Не нам вас лякати, але якщо ви зважилися на кардинальні кроки в області косметології та хірургії, порадьтеся з декількома фахівцями з різних клінік, почитайте відгуки в Інтернеті і подумайте 10 разів, чи варто.

Ми вважаємо за краще атравматичні апаратні процедури і натуральні косметичні засоби від провідних світових виробників. Для нас важливо підкреслити вашу природну красу і подарувати відчуття легкості і здоров'я.

4. «Краса» ціною індивідуальності?

Складно не помітити типаж, що заполонив усі соціальні мережі, рекламні ролики та шоу. Великі губи, точений ніс, вилиці, що виділяються, густі наведені брови, блискуче волосся, тонка талія і великі груди. Без сумнівів, це красиво. Але чого коштує краса, розтиражована на десятки і сотні тисяч? Мабуть, нічого.

Посмішку Джулії Робертс запам'ятати набагато легше, ніж форму грудей Меган Фокс, тому що останнє - буденно, а перше - по-справжньому вражаюче.

3. Усе добре в міру

Американські комедії рясніють комічними персонажами, що перестаралися з ботоксом. На жаль, тема перебору - не вигадка. Все починається з маленької ін'єкції у верхню (на ваш погляд, непримітної губи), а закінчується неприємною зовнішністю ляльки на зразок Майкла Джексона.

Погоня за ідеалом - це чудово, але дуже важливо не забути, якими ми вступали в цю гонку.

2. Проводжати не по одежинці

Як не парадоксально, але багатьом чоловікам (через яких, нібито, все затівалося) взагалі не подобаються нарочито опуклі форми і риси. Інша справа: ви з недбалою гулькою в його сорочці вранці з чашкою кави. Ось це і є харизма, якою, на відміну від зовнішності, вистачає на дуже довгі роки.

Звичайно, можна було б нескінченно згадувати приклади на зразок дружини Марка Цукерберга. Але нам і так все ясно. "Smart is a new sexy", в кінці кінців.

1. Любов починається з себе

Найважливіший, цінний і складно здійсненний пункт. Пам'ятаєте фразу «переїжджаючи до іншого міста, ви берете своїх тарганів із собою»? Те ж саме відбувається зі змінами у зовнішності: скільки б силікону, ботокса, гіалуронової кислоти або татуажу ви не зробили, всередині буде ховатися та ж невпевнена дівчинка з п'ятого А.

Щоб подобатися собі, треба почати зсередини. Прийняти себе і полюбити, як чайну чашку з глибокого дитинства: з усіма тріщинками, вицвілими фрагментами, зі зручною ручкою і милим малюнком. І коли це станеться, всі недоліки зовнішності зникнуть. А ті, що залишаться, точно можна буде змінити менш радикальними методами і атравматично.

Любіть себе природними, світ точно відповість взаємністю.

І до зустрічі в BEAUTY STORY.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story