RUUA
mobilefasebookinstagramm

Де купувати косметичні засоби для домашнього догляду?

Де купувати косметичні засоби для домашнього догляду?

22.07.2016

Поділитися у Facebook

Не секрет, що гарне волосся, сяюча шкіра і пружне тіло в будь-якому віці – це не завжди тільки генетика, але і постійний догляд за собою.

У кожної жінки повинні бути надійні помічники – якісна домашня косметика.

І якщо без тюбиків, баночок і пляшечок ви не уявляєте догляду за волоссям, обличчям та тілом, але хочеться зробити дійсно правильний і вдалий вибір – то цей матеріал для вас.

Безумовно, всі ми хочемо, щоб щоденні рутинні процедури перетворилися у свято краси. Але при цьому ми враховуємо ще один фактор – відповідність витрачених коштів і ефекту від косметичного засобу.

Щоб уникнути розчарування, потрібно знати, де купувати засоби для домашнього догляду за волоссям, обличчям та тілом.

Покупки в інтернет-магазинах

Деякі дівчата вважають, що купувати косметику в Інтернеті непрактично і помилок з вибором відповідного засобу не уникнути. Інші дотримуються думки, що в Інтернеті усі товари – суцільна підробка. Треті вже відчули переваги від придбання товарів в інтернет-магазинах. Для всіх, хто сумнівається і зацікавлений ми пропонуємо кілька аргументів на користь покупок в мережі.

Як правило, в Інтернеті можна знайти практично все. Якісну косметику пропонують як українські інтернет-магазини, наприклад, makeup.com.ua, cosmetic.com.ua, www.letu.ua, так і зарубіжні сайти, такі як гонконгський www.sasa.com, англійська www.lookfantastic.com, американський www.iherb.com, європейський www.feelunique.com. Зарубіжні онлайн-магазини пропонують широкий асортимент засобів для обличчя і тіла, професійних ліній для волосся, які в Україні не представлені. Що стосується захисту від підробок, то на сайтах магазинів ви можете знайти сертифікати якості та інформацію про бренди. Однак доставка може бути досить довгою, а якщо продавець відправляє продукцію поштою, то вас може чекати сюрприз: товар може прийти не в належному стані. І, в разі непередбачених обставин, повернути продукцію або гроші неможливо. Але в покупках через Інтернет є незаперечна перевага – це ціна. Вона, як правило, нижча, ніж в магазинах.

Салон красоти

Купівля косметичних засобів в салоні краси має ряд переваг, не дивлячись на чималу ціну продукції. Фахівці вже знайомі з вашою шкірою і знають особливості волосся. Вони можуть порекомендувати дійсно ефективний засіб, який буде посилювати дію салонних процедур. Крім того, вся продукція сертифікована. Деякі домашні косметичні засоби профессіоналльних брендів можуть бути в наявності тільки в салоні краси. До таких належать JOICO, Paul Mitchell, LebeL, Yon-ka, FAITH. Хороший салон оберігає своєю репутацією, фахівці прагнуть зробити все, щоб клієнт до них повернувся. І найвагоміша відмінність професійної косметики, придбаної в салоні краси, від будь-якої іншої – це концентрація активних речовин. Професійна косметика надає необхідну дію завдяки високій концентрації і унікальній формулі. І нехай Вас не бентежить неприваблива баночка. Найважливіше всередині! Саме тому в салоні можна розраховувати на індивідуальний підхід і справді корисну рекомендацію фахівця.

Купівля в мережевому магазині косметики

Величезний вибір – не завжди гарантія гарного результату. Але атмосфера, музичний супровід і інші маркетингові хитрощі завжди викликають позитивні емоції і викликають бажання зробити покупку. Особливо, якщо вас супроводжує консультант, який вперше вас бачить, відмінно орієнтується в асортименті продукції і володіє даром переконання. У такій ситуації навіть завищені ціни можуть здатися не настільки космічними.

І ще один момент. Якщо в салонах, як правило, представлена ​​професійна косметика, то в Інтернеті і магазинах така продукція – рідкість. Тому, обираючи косметику для домашнього догляду, надійніше орієнтуватися на персональний підхід і рекомендації фахівця, якому ви довіряєте.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story