RUUA
mobilefasebookinstagramm

Як мікрострумова терапія допомагає в боротьбі з випадінням волосся?

Як мікрострумова терапія допомагає в боротьбі з випадінням волосся?

20.01.2016

Поділитися у Facebook

З проблемою випадіння волосся стикаються і чоловіки, і жінки. Один з найбільш інноваційних і ефективних способів проти випадіння волосся, а також для оздоровлення і лікування шкіри голови є мікрострумова терапія. Це фізіотерапевтичний метод, при якому зміцнення волосся досягається шляхом впливу безпосередньо на шкіру.

Дія процедури пояснюється тим, що кровоносні судини розширюються, активізується кровотік, тканини насичуються киснем, лімфоток посилюється. У клітинах шкіри голови активніше відбуваються обмінні процеси, що позитивно впливають на живлення фолікул волосся.

Мікрострумова терапія волосся призначається для:

  • профілактики випадіння волосся,
  • при виснаженості і ламкості волосся,
  • при себореї і лупі,
  • при грибкових ураженнях шкіри голови,
  • при виникненні запальних процесів на шкірі.

Для того, щоб пройти необхідну процедуру, необхідно відвідувати салони краси. Київ пропонує широкі можливості для того, щоб ваше волосся виглядало розкішно.

Слід зазначити, що процедура впливу мікрострумами на шкіру голови абсолютно безболісна для пацієнта. Імпульси струму проходять крізь електроди, які лікар закріплює на голові пацієнта. Можна проводити процедуру локально –при лікуванні запалення, або по всій поверхні шкіри голови – для зміцнення волосся.

Мікрострумову терапію використовують і як окрему процедуру, так і в комплексі з додатковими методами лікування волосся. Мікрострумова терапія підвищує ефективність впливу медичних препаратів, вона виводить токсини з тканин і підвищує рівень регенерації клітин. Волосся виглядає здоровим і міцним.

Протипоказання

Існує кілька протипоказань для використання даної процедури. Це доброякісні та злоякісні утворення, гіпертонія, наявність кардіостимулятора, хвороби серця або судинної системи та інфекції. Також протипоказана мікрострумова терапія в період вагітності та лактації.

Результат

Мікрострумова терапія повертає волоссю блиск, покращує загальний стан шкіри голови, зміцнює волосся і дарує їм здоровий зовнішній вигляд.

Курс проведення процедур призначає фахівець, але вже після першого сеансу МТ пацієнти відзначають суттєве поліпшення стану волосся, зниження процесу його випадіння та більш щільну структуру волосся.

Випадіння волосся – це проблема, що має рішення. Грамотний лікар і сучасна медицина повернуть вам гарне волосся і впевненість у собі.

Читайте також "Реконструкція волосся JOICO".

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story