RUUA
mobilefasebookinstagramm

Про красу, відповідальність та плани на 2019 рік

Про красу, відповідальність та плани на 2019 рік

19.12.2018

Поділитися у Facebook

Beauty Story – це історія кожної жінки, яка живе на Землі. Яка сама її творить, і сама її пише. Не шукає себе, а створює. Своєю історією з читачами блогу Beauty Story поділилася Яна Ткаченко.

– Яно, ви згодні з думкою, що "краса вимагає жертв"? Або філософія Beauty Story не підтримує такий підхід?

– Я великий противник такого підходу до краси. Як би це банально не звучало, але краса є і всередині, і зовні. Якщо людина підкорює своїм інтелектом, гумором, характером, то і її зовнішність нам здається більш привабливою. А зовнішня краса, в першу чергу, вимагає не жертв, а любові до себе. І до цієї любові інколи доводиться йти дуже довго.

В цьому плані мені дуже подобається життєва позиція француженок. Для них ритуали краси – це певна філософія, в якій "треба" трансформовано в "хочу". Напевно, тому у них немає культу молодості і вони старіють красиво.

– Ще одне популярне нині словосполучення – "догляд за собою". Нам звідусіль стверджують, що ми обов'язково повинні їм займатися. Що варто вкладати в це поняття?

– Я вважаю, що це цілий комплекс. Для мене догляд за собою – це і салонні послуги, і домашні процедури, і спорт, і внутрішня гармонія. Потрібно не тільки "навести красу", але і відновити енергію. У цьому допомагають масажі, СПА-процедури, косметологія. Сучасна жінка активна, успішна і амбітна. Щоб бути в тонусі, потрібно вміти відпочивати і знати свої особисті джерела енергії. Наприклад, для мене це масаж. Я точно знаю, що наповнення енергією відбивається і на зовнішньому вигляді.

– Ще Коко Шанель говорила, що в 50 років ми маємо те обличчя, яка заслужили до цих років. А як в такому шаленому ритмі життя зберегти молодість і красу?

– Звичайно ж, за шкірою потрібно доглядати з юного віку. Я завжди дотримувалася кількох правил, які допомагають тримати шкіру в тонусі. Найбільш елементарне – змити на ніч косметику, за 2 години до сну нанести крем. Також дуже велику роль відіграє харчування і питний режим. Я проти дієт, мова йде про здоровий раціоні, який повинен стати способом життя.

Як я вже говорила, велику роль відіграє відпочинок. До речі, жінкам потрібно спати на 1-2 години довше, ніж чоловікам. Тому чоловіки готують сніданок! Делегування – хороший спосіб звільнити час для себе і догляду за собою. Справитися з деякими домашніми обов'язками можуть особисті помічники.

– Цієї осені в Beauty Story запустили акцію з еко-сумками. Як ви вважаєте, бізнес повинен популяризувати добрі вчинки і направляти людей на їх здійснення?

– Я не прихильник ідеї масового виховання. Відповідальність повинна бути в кожному з нас. І тільки якщо людина щиро відчуває необхідність змінити щось на краще, вона буде це робити. Мені боляче від того, що відбувається з екологією і я не можу стояти осторонь.

У нашій акції, звичайно ж, закладений і маркетинговий механізм: це брендовані сумки з нашим логотипом. Справа в тому, що я намагалася дивитися на цей проект з жіночої сторони. Наша сумка-шоппер корисна в господарстві, з нею зручно ходити за покупками. І це прекрасний привід відмовитися від поліетиленових пакетів, які знищують планету.

– А якщо від соціальної відповідальності перейти до юридичної: в Україні вже кілька років діє мораторій на перевірки. Як ви вважаєте, це правильно? Бізнес повинен самостійно контролювати свою діяльність?

– Сподіваюся, що ця перерва використовується для створення нової, більш ефективної системи контролю. Але відповідальність повинна бути обопільною: і з боку держави, і самодисципліни компаній і співробітників. А ще краще - на рівні цінностей підприємства. Всі 4 роки нашої роботи ми регулярно запрошуємо інспектора, який робить перевірку раз на півроку: бере зразки, змиви і т.д.

Крім того, стандарти, за якими ми працюємо, були створені ще до відкриття салону. Я регулярно перевіряю знання співробітників про стандарти стерилізації та обробки інструментів. Безпека – це те правило, яке ніколи не повинно порушуватися.

– Не дивно, що в цьому році ви стали лауреатом Stella International Beauty Awards. А крім цього, що ви вважаєте своїм професійним досягненням?

– Кожен рік нашої роботи так чи інакше відзначався цією премією. У перший рік я навіть не знала, що салон номіновано. У другій ми вже цілеспрямовано заповнили анкету на сайті і знову увійшли в ТОП-10 кращих салонів краси України. Звичайно, це заслуга всієї моєї команди. Ми всі разом працювали в цьому напрямку.

А крім цього, головним досягненням вважаю свою команду. Майже половина фахівців працює тут з самого відкриття. Я люблю колекціонувати якісних людей в своєму оточенні.

– Окрім високих стандартів, які ви самі перед собою ставите, в чому ще полягає секрет успіху?

– Весь секрет у ставленні до своєї роботи. Є такий стереотип, що для жінки салон краси – це гарна іграшка. Для мене – це бізнес з високими стандартами обслуговування і сервісу. Перед тим, як відкрити салон і почати надавати послуги, я закінчила кілька спеціалізованих шкіл. У них тренери наголошували на глобальній ідеї: ставлення до бізнесу має бути з бізнес-підходом. І все ж будь-який успішний бізнес – це продовження його власника. Я вкладаю всю себе, свою любов і турботу в справу, якою займаюся. Іду від серця! Не можу не відчувати, що це моє творіння, і я вкладаю в нього душу.

Ще один секрет успіху Beauty Story: ми постійно шукаємо способи перевершити очікування гостя. Дати йому більше, ніж він очікував отримати. Любов до людей – на рівні корпоративної цінності!

– Навряд чи шлях до успіху був безхмарним. У вас бували моменти, коли опускалися руки? Як ви себе мотивуєте в складних ситуаціях?

– Звичайно ж, складнощі були. Так чи інакше, ситуація в країні не може не впливати на бізнес. Але я ставлюся до криз як до можливості знайти нове рішення. Проблеми змушують по-новому поглянути на звичні речі і не дають розслабитися :)

А допомагають мені в цих ситуаціях найпростіші методи. У цей момент мені важливо побути наодинці з собою. Наприклад, я можу просто цілий день спати. Або провести день з книгою, фільмом і смаколиками. В цей час підсвідомість все одно активно шукає рішення проблеми і видає її в найнесподіваніший момент. Головне – відволіктися, переключитися від неприємних думок. У цьому ще дуже добре допомагає СПА.

Але мій улюблений метод полягає в тому, що я сідаю в машину і їду кудись за місто, в ліс. Прогулянка наодинці з природою дає енергію для нових звершень. Ще одне джерело сили для мене – це вода. Плавання діє заспокійливо, як медитація.

– Яно, напередодні нового року прийнято не тільки підбивати підсумки, а й будувати плани на наступний рік. Яким буде 2019-й для Beauty Story? 

– На наступний рік я ставлю для себе кілька глобальних цілей. По-перше, ми плануємо розвивати бізнес і створити франшизу салону. По-друге, Beauty Story стане офіційним дистриб'ютором бренду косметичних продуктів для волосся. І, по-третє, ми плануємо створити якісний освітній проект. Можливо, ми і не встигнемо все це за рік, але перші кроки точно будуть зроблені!

Розмовляла Євгенія Кузенкова

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story