RUUA
mobilefasebookinstagramm

Про красу в різних куточках світу і в Beauty Story

Про красу в різних куточках світу і в Beauty Story

06.03.2019

Поділитися у Facebook

Всі ми чули вислів "краса врятує світ". Але чи зможе цей самий світ домовитися, що вважати красивим? У кожного народу свій менталітет, традиції і свій еталон зовнішнього вигляду. Те, що в одній країні визнають неймовірно привабливим, в іншій може вважатися відразливим. Так які вони, ідеали краси в різних куточках світу?

Франція

Багатьом саме французькі жінки здаються еталоном. А все тому, що вони люблять себе і поважають своє тіло. Француженки не соромляться свого віку, не катують себе дієтами і надмірними фізичними навантаженнями. Догляд за собою для них полягає у використанні різних кремів для обличчя, відвідуванні СПА-салону або масажного кабінету. У зачісці і макіяжі жінки надають перевагу натуральності.

Швеція

Як і у всіх північних країнах, тут ідеальним вважається образ такої собі Снігової Королеви. Платиновий блонд, блакитні очі і помітні вилиці роблять жінку красивою в очах шведів. В одязі північні жінки дотримуються принципів місцевої філософії хюґе: одягу повинно бути небагато, гардероб неодмінно повинен складатися виключно з якісних речей неяскравих відтінків.

Австралія

На противагу північним країнам, в сонячній Австралії цінується засмагла шкіра і веснянки. Крім того, ідеальною фігурою тут вважають зовсім не худобу, а потужну атлетичну статуру. І не дивно, адже популярне тут катання на серфі вимагає певної фізичної підготовки.

Південна Корея

Коли k-beauty заполонила світ, ми всі дізналися про ідеал краси для жителів цієї країни. Тут в ранг культу зведена ідеальна шкіра і молодість. Навіть 60-річні жінки намагаються виглядати на 18. І часом у них це виходить! Щотижня кореянки вдаються до салонних процедур по догляду за шкірою. Але ними справа не обмежується. Уже в 25 років багато дівчат роблять ін’єкції ботоксу, тільки б шкіра залишалася гладкою.

Нігерія

В африканських країнах традиційно цінується пишна краса. Гарної жінки, як хорошої людини, повинно бути багато! В першу чергу це пов'язано з тим, що повна жінка сприймається здоровою, а, значить, може стати матір'ю.

Нова Зеландія

У племені маорі – корінних жителів цієї країни, символом привабливості вважаються татуювання на обличчі жінки. Вони покривають підборіддя і губи, що для європейців здається вкрай незвичним і навіть відразливим. Але для маорі татуювання – не просто прикраси, а історія про життя людини, такий собі "натільний паспорт".

Як бачите, немає єдиного ідеалу краси. А значить, не варто прагнути до недосяжних параметрам лише для того, щоб догодити оточуючим. Вже краще догоджати собі, і прагнути бути прекрасною в своїх власних очах. Можливо, це і є справжня краса?

А що вкладає в це поняття команда Beauty Story – дивіться в нашому відео!

Запис і консультації за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story