Підготовчий етап перед першою депіляцією
- Для хорошого результату довжина волосся повинна бути не більше 0,5-0,6 см. Як правило, до такої довжини волоски виростають за 21 день (виняток - пахви, термін росту волосся складає 10-14 днів).
- Безпосередньо перед процедурою (за добу) заборонено приймати ванну, ходити в сауну або басейн, засмагати в солярії або на пляжі, робити процедури обгортання.
- Йдучи на процедуру, не надягайте тісний одяг. Краще обрати вільні брюки і блузу.
- Менструація - не протипоказання для депіляції, але фахівці рекомендують підібрати інший час. Перший день циклу - табу для проведення процедури.
Кому не можна робити шугарінг
Під заборону потрапляють люди:
- Хворі на цукровий діабет.
- Ті, хто має проблеми з венами і судинами (варикоз, купероз).
- З доброякісними утвореннями на шкірі (бородавки, папіломи).
- Страждаючі від ВСД.
- Ті, хто має явну алергічну реакцію на віск, мед, інші компоненти складу для шугаринга.
- Хворіють герпесом в гострій формі.
- Сердечники (ішемічна хвороба).
- З келоїдних рубцями.
- Гіпертоніки.
Як доглядати за шкірою після депіляції і в проміжку між процедурами
- Одне з головних правил - спокій в першу добу після депіляції. Заборонені сауна, плавання в басейні, озері, річці і морі. Не можна приймати душ і ванну, забороняються також сеанси масажу і будь-які SPA процедури.
- Якщо процедура депіляції відбувалась у зоні пахв, заборонені будь-які дезодоранти і антиперсперанти (дві доби). Рекомендується використовувати спеціальний тальк.
- Після 5-7 днів необхідний скраб: використання такого складу дозволить запобігти неприємному вростанню волосся. Частота застосування скрабу - 1-2 рази в тиждень.
- Після ванни або душу обов'язковим пунктом є нанесення спеціальних засобів після депіляції. Це важливо, щоб підтримувався водний баланс і відновлювався ліпідний шар.
- Ще один обов'язковий момент - використання косметичних засобів, що уповільнюють ріст волосся або захищають від вростання. Для зручності можна придбати засоби 2-в-1.
Ось такі звичайні і недорогі процедури і косметичні засоби, а також дотримання основних правил догляду до, під час і після депіляції допоможуть вирішити всі проблемні питання.
Чому вростають волоски?
Причина такого неприємного явища, як вросле волосся, криється в зміні напрямку зростання і товщини кожної волосинки. Після зробленої депіляції цибулини слабшають, а нове волосся стає набагато тоншим. Саме тому по ходу росту змінюється напрямок і, як наслідок, відбувається вростання його в шкіру з подальшим подразненням. Ось деякі рекомендації, які стануть захистом від неприємних наслідків депіляції:
- Використовуйте для обробки шкіри (подразнення, невеликі гнійники) аптечні антисептики - Мірамістин (мазь), Банеоцин (присипка), Саліцил-цинкову пасту.
- Чудово діє на подразнену шкіру відвар, складений з трьох протизапальних рослин - квітів ромашки, листя і квітів календули, чистотілу. Примочки можна робити кілька разів на день.
- Сила ефірних масел обов'язково стане однією з паличок-виручалочек. Потрібно взяти по парі крапель масел чайного дерева та евкаліпта, розбавити їх в будь-якій звичайній олії (соняшникова, оливкова і т.д.), змащувати ним шкіру.
- Сік алое - один з найцінніших домашніх «лікарів», він заспокоює подразнений епідерміс, паралельно надаючи зволожуючий ефект. Тут і готувати нічого не треба - просто зріжте м'ясистий листочок, розріжте його навпіл, протріть обличчя.
Пройдіть курс воскової депіляції в салоні краси Beauty Story. Записуйтеся онлайн або за телефонами: (050) 420-99-20, (044) 206-04-40.