RUUA
mobilefasebookinstagramm

RF-ліфтинг обличчя: омолодження шкіри за 5 сеансів

RF-ліфтинг обличчя: омолодження шкіри за 5 сеансів

07.11.2018

Поділитися у Facebook

Чи можливо повернути шкірі молодість без операцій, «уколів краси» і важкого відновлювального періоду? Звичайно, можливо! Апаратні методики омолодження назавжди зруйнували міф про те, що «краса вимагає жертв».

Сьогодні саме радіочастотна терапія є найбезпечнішим, неінвазивним і ефективним методом боротьби з низкою вікових змін шкіри. За допомогою радіочастотного ліфтингу на апараті Viora ReAction можна вирішити такі проблеми, як:

  • глибокі зморшки
  • в'ялість шкіри
  • «гусячі лапки» та мішки під очима
  • віковий птоз
  • нечіткий овал обличчя
  • друге підборіддя

Методика дії апарату Viora ReAction спрямована на активізацію природного процесу вироблення колагену та еластину в шкірі. Саме ці білки відповідають за її пружність та підтягнутість. Але з віком їх рівень в організмі знижується, що призводить до появи зморшок, в'ялості та птозу.

Апарат Viora ReAction, впливаючи на проблемні зони, запускає процес синтезу нових волокон. Він працює за запатентованою технологією CORE – це мультірадіочастоти, які дозволяють впливати на різні рівнях дерми. Більш того, одночасно з ліфтингом застосовується вакуумний вплив, завдяки чому поліпшується місцевий кровообіг, стимулюється лімфодренаж, прискорюється метаболізм, а також досягається ліполітичний ефект, якщо він необхідний в зоні впливу.

В результаті волокна колагену ущільнюються, шкіра стає пружною та еластичною. І все це без будь-яких побічних ефектів та відновлювальних періодів! Перші результати стають після процедури помітні вже через 2-3 тижні та посилюються протягом 6 місяців. Ефект же триватиме від 1 до 2-3 років.

Незважаючи на повну відсутність «підводних каменів» у процедурі RF-ліфтингу, навколо неї виросло безліч міфів. Про найпоширеніші ми поговорили з нашими косметологом Тетяною Корнієнко.

RF-ліфтинг обличчя Beauty Story

Міф №1. RF-ліфтинг застосовується для лікування постакне.

– У цієї процедури зовсім інша мета та метод впливу. Щоб позбутися рубців, шрамів або постакне потрібно шліфувати шкіру, змінювати її рельєф. З цим завданням чудово справляються пілінги. RF-ліфтинг же спрямований на ущільнення шкіри.

Міф №2. Через 2-3 роки після курсу процедур RF-ліфтингу шкіра починає старіти набагато швидше, ніж до процедури.

– Такого ефекту від RF в принципі бути не може. Згубного впливу на шкіру в цілому та на колаген зокрема не відбувається, тому не варто боятися погіршень через кілька років після курсу процедур. Звичайно ж, ми рекомендуємо робити  процедури, що підтримують ефект, а при необхідності – пройти повторний курс.

Адже процес старіння шкіри є природним, і для кожного віку є свої характерні зміни. Тому будь-які косметологічні процедури вимагають регулярності для підтримки ефекту. Якщо ми нічого не робимо для догляду за шкірою, ці зміни стають більш помітні.

Міф №3. Жоден домашній або професійний догляд не зможе продовжити ефект RF-ліфтингу.

– Якщо правильно підійти до питання догляду за шкірою, ефект від RF триватиме довше. Наприклад, це можуть бути колагенові і ліфтінгові сироватки, а також продукти на основі фітостволових клітин. Також дуже добре подовжує ефект процедура мікрострумової терапії.

Міф №4. RF-ліфтинг сумісний з процедурами на основі філерів.

– Під час радіочастотної терапії відбувається нагрівання шкіри в місцях впливу, і препарат (філлер) буде швидше розсмоктуватися. Це буде неправильно і неефективно для людини. Також до закінчення курсу не можна робити біоревіталізацію та ботулінотерапію.

Крім того, я б не рекомендувала робити процедури, які роблять шкіру тонкішою. В першу чергу це різні пілінги. Що стосується скрабування, то тут все залежить від типу шкіри. Якщо вона щільна і схильна до жирності, то м'які скраби ніяк не вплинуть на ефективність RF-ліфтингу. А ось для тонкої шкіри скраби протипоказані.

Міф №5. RF-ліфтинг неефективний для жінок в період менопаузи.

– Навіть після 50 років ефект від RF буде, але для його досягнення знадобиться більша кількість процедур. Природно, чим молодша шкіра, тим краще і швидше вона реагує на процедури. Але дуже багато залежить також від її типу: якщо шкіра щільна, то, можливо, їй необхідний і ліфтинг, і вакуумний вплив. У такому випадку складається спеціальний курс з частотою процедур 1 раз на тиждень, їх буде більше. А якщо шкіра тонка, то ефект буде видно раніше. Крім того, вакуумний вплив робити вже не потрібно. Тут дуже важливий індивідуальний підхід у вирішенні проблеми і досягненні бажаного результату.

Міф №6. Оптимальний вік для першого курсу RF-ліфтингу – 35 років.

– Тут варто орієнтуватися не на вік, а на стан шкіри: її тип, якість, тип старіння. Наприклад, дрібнозморшкуватий тип старіння може проявитися навіть в 25 років у вигляді «гусячих лапок» навколо очей. І тут ми можемо вдатися до RF-ліфтингу, щоб ці зморшки не поглиблювалися. Також ми можемо впливати зонально, не обов'язково застосовувати RF на все обличчя.

Більше ніяких міфів, тільки приголомшливий ефект від процедури RF-ліфтингу!

Ціни на апаратну косметологію Beauty Story

Консультація і запис в салон краси і спа Beauty Story за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.
Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story