RUUA
mobilefasebookinstagramm

Sweet SPA. Парові лазні нового покоління

Sweet SPA. Парові лазні нового покоління

09.11.2014

Поділитися у Facebook

Італійська компанія - виробник SPA зі світовим ім'ям для домашнього і професійного використання. Вивчивши досвід розробки і створення SPA-комплесів багатьох народів і країн (арабські хамами, турецькі лазні, римські терми), компанія об'єднала їх з технологічними інноваціями та надала свої власні розробки. У ‘Starpool’ впевнені, що парові лазні - це спосіб оздоровлення і релаксу, місце зустрічей і спілкування, спільного проведення часу і відпочинку.

Для дизайнера компанії ‘Starpool’ Крістіано Міно наділити високотехнологічний вміст у естетичну форму - це не виклик, а повсякденна робота. Його перу належать бренди зі світовим ім'ям: Alfa Romeo, Lamborghini, Suomy helmets, Fiat, Danese і Anthos dental units. За проект Sweet Spa дизайнер був нагороджений у 2011 році премією «Reddot design award» в номінації «Краще з кращого!». А в 2012 році Роберто Міно отримав - «Reddot award», представивши свій новий проект Sweet Sauna Pro Vision.

Що нового в паровій бані Sweet SPA:

  • Максимальна гігієнічність. Для облицювання стін лазні використовуються скло або мармур, лавки і підлога виготовлені з матеріалу korakril®;
  • Ароматерма. Подача пари, наповненої ароматичними маслами, здійснюється з-під лавки і підтримує необхідний рівень температури у 48° C і вологості 98%, що забезпечує максимальний детокс організму.
  • Зручність. Функціональна панель управління розроблена так, що на інтуїтивному рівні будь-який гість може управляти нею. Тому відвідування лазні можливе як в якості Self-Treatment (самообслуговування), так і з фахівцем в комплексі процедур з масажем або обгортанням.

 

Інноваційне обладнання Starpool Sweet SPA представлено в нашому салоні краси Beauty Story. Детальна консультація та запис на спа-процедури за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story