RUUA
mobilefasebookinstagramm

ТОП 10 міфів про випадіння волосся

ТОП 10 міфів про випадіння волосся

15.02.2016

Поділитися у Facebook

Напевно, більшість жінок стикалися з проблемою випадіння волосся. У декого волосся випадає постійно, а у інших спостерігається сезонність.

Існує ряд причин випадіння волосся, але так само є і поширені міфи. Перебуваючи у владі таких помилок, замість того, щоб використовувати СПА програми для і оздоровити волосся, ми часто лише усуваємо наслідки, а не першопричину.

Отже, які основні міфи про випаданні волосся існують:

1. У день втрачається до 100 волосинок

Частково це вірно, кожен день наша шевелюра рідшає на 100 волосин. Але це відбувається через те, що ростуте нове волосся. Фазу поновлення постійно проходить 15% наших волосин. Насторожувати має невідповідність кількості волосинок, що випали кількості нових.

2. Волосся випадає через спадковість тільки у чоловіків

Це омана. Фахівці стверджують, що головна причина випадіння волосся у жінки – андрогенетичне явище. А схильність до нього передається у спадок. 

3. Волосся рідшає від частого миття

Звичайно, ні. Під час миття випадають тільки ті волоски, які повинні були випасти. Просто у ванній вони більш помітні. А ось бруд і піт послаблюють коріння волосся. Після практики рідкісного миття, реструктуризація волосся неминуча.

 

4. Головні убори та їх постійне носіння провокують випадання волосся

Волосся може стати ламкішим, але на процес випадіння головні убори не впливають. Хоча в занадто сонячну погоду або в мороз головний убір захистить волосся.

5. Тільки батько може передати дітям схильність до випадіння волосся

Це не вірно. Гени, що провокують випадіння волосся, можна отримати і від батька, і від матері.

6. Менструальний цикл не впливає на випадіння волосся

Виявляється, рясна крововтрата у "критичні" дні може провокувати посилене випадіння волосся. Це відбувається через те, що за доставку кисню до клітин (у тому числі і до клітин, що знаходяться в коренях волосся), відповідає залізо, що міститься в гемоглобіні. Під час менструації організм відчуває дефіцит заліза.

7. Різке схуднення загрожує випадінню волосся

Волосся на 90% складається з кератину, а він утворюється з білка. Тому ви ризикуєте стати володарем рідкої шевелюрі тільки в тому випадку, якщо сиділи на низкобілковій дієті.

 

8. Якщо носити коротку стрижку, то волосся буде випадати рідше

Від довжини стрижки процес випадіння волосся абсолютно не залежить. Це лише візуальний ефект - коротка зачіска виглядає більш густою.

9. Якщо волосина випала з коренем, то на її місці вже ніколи не виросте нова

Це не вірно. Якщо волосяна цибулина збереглася і живиться, то нова волосина знову виросте. В даному випадку дуже актуальна професійна реконструкція волосся.

10. Часта сушка феном на високих температурах провокує випадіння волосся

Фен може пересушувати і міняти структуру волосся. Однак, якщо волосина просто обламується, а цибулина зберігається, то відновлення волосся можливе.

А ось часті хімічна завивка і фарбування, занадто інтенсивне розчісування волосся, тугі зачіски, що стягують волосся біля скроні – можуть провокувати якщо не випадіння, то значне погіршення зовнішнього вигляду.

Бережіть своє волосся, даруєте їм професійний догляд і завжди залишайтеся гарними і здоровими.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story