RUUA
mobilefasebookinstagramm

ТОП-5 трендів весняного манікюру

ТОП-5 трендів весняного манікюру

04.04.2017

Поділитися у Facebook

Зима була і - нарешті! - закінчилася. А разом з нею хандра, сірі та чорні кольори в гардеробі, а також наша трепетна любов до відтінків нюд (врахуй, що остаточно розлучатися з ними поки не варто).

Цієї весни стилісти і візажисти всього світу пропонують не ховатися за спокійними кольорами і формами, починаючи з головних акцентів в образі і закінчуючи найменшими деталями. Ми приготували для тебе п'ять самих класних трендів в манікюрі цієї весни.

1. Білий колір

Звістка про любов до білого кольору нігтів вже прогриміла в усіх світових показах мод. Це і білий фон з вигадливими візерунками, і переважання в манікюрі кількох кольорів, і, звичайно ж, монохром. Простий і зрозумілий, яскравий і стриманий, чистий і глибокий - без сумнівів, white is a new black.

2. Незвичайний френч

Складно боротися з класикою. Французький манікюр не здає своїх позицій, але набуває нових кольору і форми. У цьому сезоні можна сміливо гратися зі зміщеними лунками, трикутниками, віньєтками та візерунками на кінцях нігтів. 

3. Готичні мотиви

Ти не повіриш, але в моду знову повертається готика. Так що бери на озброєння темні кольори і не бійся переборщити з брутальністю. Цієї весни стилісти дозволяють нам все. 

4. Нігті омбре

Куди ж без них. Тактика залишається колишньою - розтягуємо колір від насиченого до менш яскравого або навпаки. Можна використовувати непоєднуване або комбінувати матові відтінки з лаком в блискітках і тому подібними.

5. Переважна більшість верхнього шару

Такий варіант можна називати «зворотним френчем» з єдиною різницею: цей прийом вимагає більш яскравого кольору і візуально звужує пальці. Нижній шар виступає тільки у лунки, верхній же розтягується по всій довжині нігтя.

 

Не так важливо, яким із трендів ти вирішиш скористатися цієї весни, як те, як при цьому будеш себе почувати. Легко і невимушено - ось як хотілося б нам. Весна ж, вона повітряна, сонячна і щаслива. Створена для любові. В першу чергу, до себе і своїх нігтів. 

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story