RUUA
mobilefasebookinstagramm

Ваксинг VS. шугарінг: огляд найпопулярніших методів депіляції

Ваксинг VS. шугарінг: огляд найпопулярніших методів депіляції

06.05.2019

Поділитися у Facebook

Напередодні пляжного сезону питання видалення волосся на тілі стає все більш актуальним. У пошуку ідеального рішення цієї проблеми ми перевіряємо на собі безліч методів, починаючи від невинного видалення волосся бритвою, і закінчуючи радикальними, такі як лазерна епіляція. Якщо перший метод вимагає мало не щоденного повторення, то другий обіцяє позбавити від волосся раз і назавжди. Але і бритва, і лазер через ряд причин підходять далеко не всім. Тому більшість дівчат зупиняє свій вибір на ваксингу (видаленні волосся воском) або шугарінгу (видалення волосся цукровою пастою).

Головна перевага цих методів – результат процедури зберігається до декількох тижнів. А значить, під час відпустки можна буде не переживати про гладкість шкіри.

То який з них обрати – віск або шугарінг?

Для початку визначтеся, чи немає у вас протипоказань до цих процедур. Їх не рекомендують робити при:

  • наявності ран на шкірі. Зачекайте, поки все заживе, інакше ризикуєте зробити процедуру травматичною;
  • загостренні хронічних захворювань, в тому числі шкірних;
  • епілепсії;
  • хворобах, які уповільнюють процеси загоєння ран;
  • алергії на речовини, що входять до складу засобу для депіляції.

Вагітність є відносним протипоказанням. Якщо ви робили депіляцію до вагітності, розумієте рівень свого больового порогу, то після консультації з лікарем відвідати салон краси для проведення такої процедури вам можна. А ось починати знайомство з воском або шугарінгом в такий делікатний період ми не рекомендуємо – болісні відчуття можуть викликати небажаний стрес.

У чому головні відмінності між ваксингом і шугарінгом?

Особливості Ваксинг Шугарінг
Що це? Воскова депіляція – це узагальнююче поняття методів видалення волосся, в яких використовуються воскові смужки. Віск при цьому може бути гарячим, теплим або холодним. Шугарінг – це метод депіляції, в якому використовується цукрова паста. До її складу, як правило, входять тільки цукор, вода і лимонний сік. Також можуть додавати ефірні масла або інші есенції.
Як проходить видалення волосся? Воскову смужку наклеюють по росту волосся і висмикують волоски проти росту. Ваксинг дозволяє швидко обробити велику зону шкіри. Цукрова паста наноситься проти росту волосся, а волоски видаляються по росту волосся. Майстер поступово обробляє невеликі зони по 3-5 см.

Який з методів менш болісний?

У цьому питанні все індивідуально. Більшість стверджує, що шугарінг є менш травматичним і болючим методом, так як волоски видаляються по росту волосся, при цьому майстром обробляються невеликі зони. Але інші, навпаки, вважають, що менш болюча процедура – це як раз ваксинг, так як велика зона обробляється одноразово і процедура проходить швидше.

В цілому на відчуття під час процедури впливає ряд факторів:

  • індивідуальний больовий поріг;
  • фаза менструального циклу;
  • настрій: емоційне виснаження, стреси, нервозність роблять процедуру ще більш болючою;
  • стан здоров'я: при наявності застуди, слабкості, навіть невеликої температури від депіляції краще відмовитися.

Далеко не останню роль в цьому питанні відіграє і професіоналізм майстра. Тому таку делікатну процедуру краще робити в перевіреному салоні краси в Києві.

Яка процедура ефективніша?

В середньому результат шугарінгу зберігається 3-4 тижні, у воску цей показник становить 2-4 тижні. Але багато що залежить і від ваших біологічних особливостей, починаючи від темпу росту волосся і закінчуючи гормональним фоном.

Ціни на депіляцію


Фахівці Beauty Story виконують воскову депіляцію акуратно і максимально швидко – все, для того щоб процедура була безпечною, комфортною і результативною.

Фото на обкаладинці: Taylor Hernandez

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story