RUUA
mobilefasebookinstagramm

Yon-ka, Paris - елітна професійна косметика для обличчя і тіла

Yon-ka, Paris - елітна професійна косметика для обличчя і тіла

04.12.2014

Поділитися у Facebook

Цілюща сила рослин відома з давніх часів. І ось що дивно, якщо раніше вміле поєднання трав і коренів було прерогативою знахарів і воістину унікальною майстерністю, то сьогодні косметика на основі рослинних компонентів так само залишається продукцією з розряду висококласних товарів.

Прогрес стрімко вривається у всі сфери нашого життя, і косметологія не є винятком. Штучні складові, хімічно синтезовані речовини практично витіснили зі складу косметичних продуктів натуральні компоненти.

Творці лінії косметичних продуктів Yon-Ka, брати Шарль і Ернест Мюльталери, все життя займалися ботанікою і досягли небувалого професіоналізму в галузі науки про рослини. Коли в середині ХХ століття косметичні гіганти стали додавати у свою продукцію синтетичні інгредієнти, брати Мюльталери залишалися вірні своїм переконанням і продовжували створювати препарати з догляду за шкірою на основі натуральних компонентів.

Назву для своєї лінії - Yon-Ka - вони також вибрали не випадково. Yon (Йон) - так називається річка в Китаї, що стала для братів символом краси і оновлення, чистоти формул косметичних засобів. Ka (Ка) у давньоєгипетській міфології позначало «життєву силу організму», адже рослини - це квінтесенція життєвої сили природи. Серцем всіх продуктів косметичної лінії з догляду за шкірою стала комбінація з п'яти ефірних олій: розмарину, лаванди, герані, чебрецю і кипариса. Вони чудодійно впливають на організм людини. Відданість ароматерапії Yon-Ka полягає ще й у тому, що для кожної людини препарати і процедури підбираються індивідуально - виходячи з потреб шкіри і організму в цілому. У Yon-Ka впевнені: наша шкіра здатна відновлювати свій природний потенціал самостійно за допомогою рослинних інгредієнтів. Фахівці лабораторії Мюльталерів шукають по всьому світу квіти, стебла, чагарники, насіння, плоди і водорості, які в комплексі з ефірними маслами буквально живлять нашу шкіру силами природи.

Таке поєднання рослинних есенцій, ефірних масел, фітоекстрактів в одному продукті є втіленним на практиці поєднанням чотирьох різновидів терапії, в основі кожної з яких лежить ботаніка: Ароматерапія, Фітотерапія, Терапія фруктових кислот і Талассотерапия, об'єднаних в єдину галузь знань - Фітобіоінтеграцію. Завдяки тому, що препарати Yon-Ka мають формулу на водній основі (це емульсії «масло у воді»), їх можна використовувати в процедурі іонізації для більш глибокого і швидкого проникнення в шкіру активних інгредієнтів.

Yon-ka, Paris– лідер в галузі сучасної естетичної ароматерапії

  • Понад 80 унікальних препаратів інтенсивної дії з вишуканими ароматами.
  • Більше 25 ексклюзивних SPA-процедур.
  • Ароматичний стоун-масаж для обличчя і тіла

Косметика Yon-Ka не містить штучних барвників, а отже, не викликає появи вугрового висипу. Склад препаратів Yon-Ka не містить бронопол і формальдегід - консерванти, що імовірно викликають рак; в них відсутні денатурований спирт, що змінює pH шкіри, і гідрохінон - небезпечна хімічна сполука з найсильнішими алергічними наслідками.

Косметичній компанії Yon-Ka вдалося не тільки втриматися на плаву у вирі глобалізації, але навіть більше - успішно запустити власний спа-центр L'espace Yon-Ka в центрі Парижа, а також відкрити три дочірні підприємства в США, Великобританії і Швейцарії. У наш час, коли дуже багато чого буквально поставлено на конвеєр, косметичне виробництво Yon-Ka залишається сімейною справою, ідеологія якої полягає у відданості найвищим стандартам якості кожного окремого інгредієнта і всього виробу в цілому. Анджеліна Джолі довірила Yon-Ka своє обличчя і тіло під час вагітності. Це, мабуть, найкраща ілюстрація ефективності і у той же час абсолютної безпеки косметичних творінь лабораторії братів Мюльталер.

На сьогоднішній день Yon-ka широко використовується спеціалізованими медичними клініками (в першу чергу опіковими центрами) і центрами пластичної хірургії.

В САЛОНІ КРАСИ І СПА Beauty Story ми використовуємо косметику Yon-ka під час спа-процедур по догляду за обличчям і тілом. Детальніше про всі бренди нашого салону - в статті "Косметичні бренди Beauty Story".

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story