RUUA
mobilefasebookinstagramm

Доглянуте й гарне волосся – перший показник здоров'я організму. В САЛОНІ КРАСИ І СПА Beauty Story догляду за волоссям приділена значна увага.

Основне правило наших майстрів – максимально природний догляд за волоссям. Дбайливий та інноваційний підхід дозволяє нашим клієнтам насолоджуватися красою свого волосся до наступного візиту.

Разом зі звичними послугами стрижки, фарбування і укладки ми пропонуємо й спеціальні: випрямлення волосся, біозавивку, процедуру Bouffant (прикореневій об’єм), комплекси лікування та спа-програми для волосся від Paul Mitchell: інтенсивне трирівневе відновлення волосся з кератином від Awapuhi Wild Ginger і керапластику волосся.

Майстри Beauty Story дотримуються атравматичних методів роботи з волоссям, тому активно використовують першу і єдину систему барвників Joico з натуральним кератином, який відновлює волосся в процесі фарбування.

Найкраща зачіска – це густе і шовковисте волосся. І це правило працює як для жінок, так і для чоловіків. Запрошуємо Вас у САЛОН КРАСИ І СПА Beauty Story, щоб разом створити захоплюючу історію вашого волосся.


RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story