RUUA
mobilefasebookinstagramm

Приводів для фарбування може бути багато: бажання радикально змінити імідж, підкреслити свій натуральний відтінок, приховати першу сивину. У будь-якому разі майстри Beauty Story підберуть для Вас найбільш передові і дбайливі шляхи для здійснення задуманого:

JOICO Vero K-Pak Сolor System

Це унікальна система барвників від лідера в області професійного догляду за волоссям більш ніж в 65 країнах світу - компанії JOICO, частини відомої групи компаній Shiseido.

Vero K-Pak Color System, що складається з Vero K-Pak Color і Vero K-Pak Chrome, відновлює структуру волосся під час фарбування. Це перша і єдина система барвників з натуральним природним кератином (Quadramine Complex і ексклюзивна технологія K-Pak), яка дозволяє досягти максимальної якості кольору, його стійкості, блиску і здоров'я волосся.

Унікальна технологія TCD (TransCuticleDelivery) - єдина в світі, яка дозволяє молекулам барвника проникати в структуру волосся, не розкриваючи корковий шар, - барвник проходить крізь попередньо зволожену кутикулу. Для видалення барвника не потрібно застосувати шампунь, тільки вода. Після фарбування колір волосся набуває яскравого відтінку і стійкої до вимивання структури.

Paul Mitchell XG

При розробці десятого (!) покоління фарб для волосся фахівці Paul Mitchell, яким довіряють своє волосся зірки Голлівуду, повернулися до основ, вивчивши ДНК-структури волосся і сфокусувавшись на вдосконаленні молекули пігменту –«будівельного матеріалу» кольору волосся.

В результаті досліджень нове покоління фарб для волосся XG забезпечує стійкий і насичений колір завдяки інноваційній системі - Dye Smart System - з'єднання молекул кольору між собою по парах за допомогою стехіометричних зв'язків.

Крім того, до складу фарб XG входять рослинні компоненти, які додатково доглядають за волоссям, запобігають їх травмуванню і підсилюють блиск: масло насіння бавовни, рисове молоко і бджолиний віск.

Перманентні фарби The Color XG мають один з найнижчих показників вмісту аміаку - від 1,5 до 1,8% (у порівнянні з традиційним 4,5).

Paul Mitchell Blonde

Завдяки ексклюзивній технології освітлення і унікальним інгредієнтам Blonde від Paul Mitchell несе інновації в процес освітлення та стимулює його швидше, м'якіше і надійніше, ніж раніше.

Продути серії Forever Blonde для догляду за світлим волоссям збагачені протеїнами Ker Active, які щільно покривають кожне пасмо, відновлюючи волосся зсередини і роблячи колір яскравішим. Масла софлора (американський шафран) і горіха макадамії зволожують і насичують волосся поживними речовинами.


Відгуки про послугу «Фарбування»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story