RUUA
mobilefasebookinstagramm

Іноді для того, щоб світ заграв новими фарбами, а в очах з'явилися завзяті іскорки, достатньо лише оновити стрижку або зробити укладку. У нашому салоні за цим «лише» криється професіоналізм наших майстрів і першокласні засоби для догляду за волоссям.

Ми працюємо з визнаними експертами в галузі перукарського мистецтва:

  • JOICO – лідер в області професійного догляду за волоссям більш ніж в 65 країнах світу, частина відомої групи компаній Shiseido.
  • Paul Mitchell – бренд, який є невід'ємною частиною перукарської індустрії більш ніж в 80 країнах світу.
  • Davines – натуральна косметика для догляду за волоссям. Безпечні інгредієнти, ефективні формули, висока якість і турбота про екологію – так можна охарактеризувати цей італійський бренд.

Крім основних засобів для догляду – шампуню і кондиціонера, – в асортименті цих марок присутні високоефективні продукти для кожного типу і структури волосся, спрямовані на вирішення індивідуальних проблем: маски, сироватки, муси, блиски, засоби від випадіння волосся, засоби для термозахисту, масла та ін.

Ви здивуєтеся, наскільки блискучим, шовковистим стане ваше волосся, як легко буде розчісуватися і укладатися. Запрошуємо вас в Beauty Story на процедури:

  • стрижки
  • стрижки гарячими ножицями
  • укладання
  • вечірні та весільні зачіски
  • плетіння

Запис в салон краси і СПА Beauty Story за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40 або он-лайн.Що таке стрижка гарячими ножицями?

Це одна з найпопулярніших технік стрижки, що з'явилася в 2003 році. При стрижці гарячими ножицями кінчики волосся «запаюються» і волосся стає більш важким. Стрижка гарячими ножицями перешкоджає появі посічених кінчиків і робить зачіску більш доглянутою і об'ємною.

Оскільки краса волосся – це не тільки стрижка і укладка, ми також рекомендуємо скористатися нашими послугами з догляду за волоссям. Революційні відкриття цих компаній у сфері догляду за волоссям, вдосконалення формул продуктів, ефективні інгредієнти роблять Ваше волосся бездоганним.

Відгуки про послугу «Стрижка, укладка»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story