RUUA
mobilefasebookinstagramm

Новинки для догляду: вишукані масажі для обличчя і тіла

Новинки для догляду: вишукані масажі для обличчя і тіла

17.10.2019

Поділитися у FacebookУ питанні догляду за собою жінки готові пробувати різні процедури. Класичні пілінги, масажі, зволожуючі і омолоджуючі процедури давно увійшли в список обов'язкових процедур. У BEAUTY STORY пропонують апаратні процедури і справжні подорожі в світ догляду, всілякі процедури, засновані на сучасних методиках. А тепер про новинку – масаж під назвою гуаша (Gua Sha), який в незапам'ятні часи робили в Стародавньому Китаї.

Масаж гуаша спини: історія і сучасність 

Гуаш спини – методика, яка налічує чотири тисячі років. Винайшли її китайці – відомі майстри в області оздоровчих процедур. Крім лікувальної функції, гуаш має і діагностичну - вона дозволяє визначити, де в спині є проблемна зона. Для проведення процедури здавна використовують спеціальні пластини: з каменів – шунгіта та нефрита, а також з буйволиного рогу, який попередньо довго варять в складі з трав.

Сам масаж – це суміш акупунктури і класики. В процесі процедури масажист за допомогою пластин опрацьовує активні точки і канали в зоні спини. Цікаво, те що якщо огранізам зашлакован і затоксинен після процедури на шкірі проявляються плями – в Китаї їх називали плямами Ша,  що в перекладі означало – «непотрібне», «погане». Згодом, коли гуаша робиться на постійній основі, плями зникають, а сам організм оздоровлюється.  

Головні особливості та переваги масажу гуаша:

  1. Оздоровлення організму, яке виконується по відточеним тисячоліттями методикам.
  2. Детоксикація тіла і шкіри.
  3. Баланс енергій Інь та Янь і самогенез (свого роду самолікування організму, самовідновлення).

Для досягнення ефекту рекомендується пройти не менше 10-12 сеансів масажу гуаша спини, а їх частота не повинна перевищувати 5-7 днів. Після інтенсивного курсу можна залишити профілактичні сеанси, які потрібні для підтримки досягнутого ефекту - їх можна планувати двічі на місяць.

Давньокитайський масаж обличчя – перевірені методики для краси 

Нова косметична процедура для омолодження – це повний захват та ефект, який помітний неозброєним оком. Крім оздоровлення, давньокитайський масаж обличчя візуально «зніме» не менш п'яти років, а це означає, що заберуться всі мімічні зморшки, покращиться тургор, особа матиме рівний колір, як в юності. 

Принцип масажу подвійний – з одного боку це вплив на активні точки, а з іншого – правильний рух підшкірно-жирової клітковини за рахунок масажних рухів. Обидва разом вони сприяють відновленню еластичності в усіх шарах епідермісу. За рахунок процедури поступово відновлюється природна еластичність, відбувається зволоження, лімфодренаж. Ефект омолодження іноді перевищує 10 років! Масаж обличчя в Києві доступний всім, хто хоче виглядати на всі сто. 

Рекомендується провести повний курс з 6-8 сеансів з перервами не більше 2-3 днів. Після цього можна залишити 1 процедуру в місяць - так вийде підтримувати досягнутий результат.

Масаж гуаш для обличчя – терапевтичний ефект і омолодження

Цей метод вже описаний вище. Гуаша – масаж з пластинами, який дозволяє одночасно пройти по акупунктурним точкам та зробити більш помітний ефект за рахунок техніки виконання. Головне завдання масажу полягає в поліпшенні стану шкіри. Згідно проведених досліджень, щоденна практика гуаша покращує мікроциркуляцію, скорочує зморшки, тонізує, омолоджує і розгладжує шкіру, а також підсилює вироблення колагену.

Терапевтичний ефект від масажу гуаша – це поліпшення сну, відновлення емоційного стану, поліпшення апетиту і багато іншого. А під час процедури можна повністю зануритися в себе, релаксувати і, як наслідок, гарненько відпочити. Фахівці рекомендують підсилити ефект вживанням зеленого чаю, який також сприяє поліпшенню обмінних процесів. 

Рекомендована частота сеансів гуаш для обличчя – один у 2-3 дні, повний курс – 8-10 масажів. Профілактичний захід – один сеанс в місяць. 

Ціни на масаж

Салон краси BEAUTY STORY запрошує вас випробувати на собі методики, які існують більше 4 тисяч років. Вони ефективні і результативні, а самі процедури змушують на час забути про реальність і зануритися в млість! Консультація і запис за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.

Фото: Toa Heftiba

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story