RUUA
mobilefasebookinstagramm

Салон краси та СПА Beauty Story

Поділитися у Facebook

Підкресли свою неповторність

Наша мета – дбати про красу і здоров'я наших клієнтів природним способом. Для цього ми використовуємо виключно атравматичні апаратні процедури і натуральні косметичні засоби від провідних світових виробників. Дбайливе і поважне ставлення до наших відвідувачів залишається незмінним, починаючи з першого візиту. Ми завжди запропонуємо те, що підкреслить Вашу природну красу і подарує відчуття легкості і здоров'я.

Наше тіло – це відображення нашого внутрішнього світу. Аркуш, на якому написана історія про те, як ми дбаємо про себе і як підносимо себе світові. Хтось ставиться до себе ніжно і дбайливо – і тіло розповідає історію подяки, хтось тримає себе в тонусі – і тіло розповідає історію динамічного екшену, хтось у безперервному пошуку здорових продуктів і корисних процедур – і тіло розповідає історію довголіття.

Але найбільш цікава історія – це та, в якій гармонійно зібрані всі сюжетні лінії. Це і є історія краси.

Салонний етикет >>Цінності Beauty Story

Наші цінності – це здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до власного тіла і природність процедур, цінність часу і професіоналізм співробітників, інновації та якість послуг.

Робимо світ красивішим

Допомагаючи досягти бажаної краси, ми робимо світ кращим. Ми використовуємо тільки натуральні матеріали та процедури, не втручаючись в природні процеси організму. Так ми зберігаємо і покращуємо Ваше здоров'я, а значить – у світі стає більше здорових людей.

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story