RUUA
mobilefasebookinstagramm

Послуги салону краси Beauty Story

Поділитися у Facebook

Створення унікальних історій краси для кожного гостя – це завдання майстрів салону Beauty Story

Краса – це одна з найбільш важливих складових культури і філософії. По-справжньому гармонійна особистість поєднує в собі як внутрішню, так і зовнішню досконалість. Природа подбала про те, щоб людина прийшла у світ ідеальною, але при насиченому темпі життя, погіршенні екологічного стану довкілля, стресах і хвилюваннях наш організм вимагає все більше догляду і турботи. Дбайливе ставлення до власного тіла – сучасна потреба, а не розкіш. Здоров'я, близькість до природи і натуральність – це глобальні тренди. Саме вони і є ідеологією створення САЛОНУ КРАСИ І СПА Beauty Story.Створення оригінальних історій краси для кожного гостя – це завдання майстрів Beauty Story. Ми віримо в природність процедур, цінуємо час наших гостей, постійно підвищуємо професійний рівень співробітників і працюємо над підтриманням стабільно високої якості послуг.

Наш салон унікальний своїми атравматичними апаратними процедурами, активним використанням інноваційної та натуральної косметики, а також своєю атмосферою, яка дозволить Вам на кілька годин повністю відволіктися від стресу і шуму великого міста і насолодитися своїм тілом, наповнити його енергією.

Зупиніться на хвилину! Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Відчуйте своє тіло. Яку історію воно розповідає навколишньому світові? Може, це історія турботи і любові до себе? Або історія здоров'я? Або ж Ваша історія ще не написана? Тоді ми чекаємо на Вас у нашому салоні, щоб разом зрозуміти бажання Вашого тіла і втілити  їх у життя. Beauty Story – це безліч захоплюючих і унікальних історій краси, і скоро вони доповняться ще однією – Вашою!

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story