RUUA
mobilefasebookinstagramm

Реконструкція волосся JOICO

Реконструкція волосся JOICO

22.04.2015

Поділитися у Facebook

Реконструкція волосся JOICO на базі унікальної технології Quadramine Complex припаде до душі любителям прогресивного догляду.

Формула унікальної технології репродукції здорових ділянок волосся від американського бренду JOICO включає декілька унікальних розробок. Перша – гідролізований кератин з вагою та розміром молекул MWS 150-2500, здатний проникати в структуру волосся. Необхідні людському волосу 19 амінокислот також включені в інноваційну формулу комплексу. Білок кератину з молекулярним розміром і вагою 150-2500 реконструює волосся зсередини, а білок кератину з молекулярним розміром і вагою 1800-2500 з великим позитивним зарядом міцно закріплюється на пошкоджених (негативно заряджених) ділянках волосся, забезпечуючи максимальний захист кутикули.

Реконструкція волосся рекомендована, якщо у вас:

  • сухе, пошкоджене або ламке волосся
  • погано розчісується і випадає
  • має тьмяний колір і відсутній блиск

Як проводиться процедура реконструкції волосся

Процедура реконструкції волосся JOICO – це чотирьохфазний догляд для професійного використання в салоні краси, спрямований на відновлення волосся як зовні, так і зсередини.

Засоби для реконструкції волосся K-PAK JOICO

Крок 1 в системі реконструкції волосся – Інтенсивний очищающий догляд

Використовується шампунь для глибокого очищення K-PAK Chelating Shampoo. Він ніжно очищає волосся, видаляє мінерали, хлор, залишки засобів для укладки, полімери, а також залишки лікарських засобів з поверхні волосся і шкіри голови. Кремова формула сприяє зволоженню і вирівнюванню структури волосся.

Шампунь наносять на волосся, спінюють і залишають діяти на 5 хвилин. Потім ретельно змивають.

Крок 2 в системі реконструкції волосся – Окислення

Використовується бальзам для запаювання кутикули K-PAK Cuticle Sealer. Бальзам зволожує і ущільнює кутикулу, розгладжує волосся й полегшує розчісування. Нейтралізує залишки аміаку і уповільнену хімічну реакцію, вирівнює рівень pH волосся, наблизуючи до природного. В результаті – внутрішня структура волосся збалансована і укріплена, що гарантує простоту і легкість в подальшому догляді.

Бальзам наносять на всю довжину вимитого і просушеного рушником волосся, уникаючи попадання на шкіру голови. Прочісують і залишають для впливу на 5 хвилин.

Крок 3 в системі реконструкції волосся – Реконструкція

Використовується маска для реконструкції глибокої дії K-PAK Deep-Penetrating Reconstructor. Маска, що має найбільшу концентрацію Quadramin Complex, спрямована на максимальну реконструкцію внутрішніх шарів кортекса, багаторазово підвищує міцність волосся та його еластичність.

Маску наносять на всю довжину вимитого і віджатого рушником волосся, прочісують і залишають для впливу на 5 хвилин.

Крок 4 в системі реконструкції волосся – Зволоження

Використовується інтенсивний зволожувач K-PAK Intense Hydrator. Засіб багаторазово відновлює рівень вологи в сухому, пошкодженому волоссі, ущільнює кутикулу, підвищує еластичність і рухливість волосся, а також контролює кучері. Заповнює рівень ліпідів і збільшує податливість волосся до укладки.

Інтенсивний зволожувач наносять на всю довжину вимитого і віджатого рушником волосся, а також на шкіру голови. Прочісують волосся і залишають для впливу на 5 хвилин.

Скільки триває ефект?

Якщо ви будете використовувати шампунь і кондиціонер серії K-PAK JOICO, від миття до миття голови буде спостерігатися накопичувальний ефект від процедури: завдяки амінокислотам аргініну та цистину, що бере участь у закріпленні кератину, у волоссі накопичується все більше і більше пептидів.

Якщо використовуються миючі засоби інших виробників, ефект зійде нанівець лише через 25 процедур миття голови.

Прайс-лист на послуги з лікування та реконструкції волосся

Також, пропонуємо звернути увагу на послугу керапластики від Paul Mitchell – унікальну процедуру для здоров'я і краси волосся.

Записатися на процедуру реконструкції волосся в салон краси та СПА Beauty Story можна за телефоном: (044) 206 04 40.

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story