RUUA
mobilefasebookinstagramm

Відомий німецький письменник Генріх Гейне вважав, що доглянуті руки надають людині особливу красу і створюють гарне враження.

На жаль, саме руки і ноги найчастіше піддаються негативному впливу навколишнього середовища, якості води і механічних пошкоджень. Тому вимагають частого і дбайливого догляду.

Майстри САЛОНУ КРАСИ І СПА Beauty Story дбають про своїх гостей. Для манікюру та педикюру ми використовуємо тільки німецькі інструменти BAEHR, які проходять 4-ступеневу систему підготовки до роботи.

Лінійка лаків для нігтів представлена брендом Morgan Taylor. Відтінки колекції наповнені рідкісними й дорогими елементами: світяться перлинами, олов'яними сплавами і променистим золотом. Міцний глянсовий манікюр забезпечать гелі від німецького бренду Catherine. Бренд відомий у всьому світі і заснований в далекому 1979 році. Якщо ви прихильник гель-лаків, ми готові запропонувати широку палітру кольорів від американського бренду NUBAR або німецького LCN.

Спа-процедури для рук подарують насолоду, гладкість шкірі, доглянутий вигляд вашим рукам. Разом зі спа ідеально поєднується і парафінотерапія. Ця натуральна методика допоможе в короткі терміни відновити пошкоджену шкіру рук і ніг. Використання парафінової плівки створює ефект сауни, що сприяє зволоженню і відлущуванню, а також буде корисною для позбавлення від рубців та інших косметологічних дефектів. Парафінотерапія рекомендована в холодну пору року.Не тільки косметичний, а й лікувальний ефект має рефлекторний масаж стоп. Активні точки, розташовані на стопах, пов'язані з багатьма процесами життєдіяльності організму. Їх стимуляція має позитивний вплив на загальний стан людини і відновлює життєвий тонус. Рефлекторний масаж стоп показаний вагітним жінкам, дітям і людям, які ведуть напружений і активний спосіб життя.

Доглянута і м'яка шкіра стоп, акуратний педикюр, приємні хвилини релаксу під час процедури педикюру подарують Вам майстри салону. Крім того, майстри-подологи допоможуть у вирішенні більш складних медичних проблем, пов'язаних зі стопою і пальцями ніг (подологія – розділ дерматології, спрямований на вирішення проблем стопи).

У всіх процедурах використовується німецька косметика BAEHR, відома у всьому світі вже більше 60 років. Формула бренду – використання природних і натуральних методів, матеріалів та інноваційних технологій.

Подаруйте собі цілющі процедури від САЛОНУ КРАСИ І СПА Beauty Story. Запис за телефоном: (044) 206 04 40.

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story