RUUA
mobilefasebookinstagramm

Салонний етикет

Салонний етикет

30.06.2018

Поділитися у FacebookЩоб сповна відчути позитивну атмосферу, перебуваючи в нашому спа, ознайомтеся, будь ласка, з нижчевикладеною інформацію.

 1. Предмети туалету і косметика. Рушники, халати, тапочки для педикюру, а також всі косметичні засоби надаються в Beauty Story.
 2. Приходьте вчасно. Бажано на 5-10 хвилин раніше призначеного часу. Якщо ви не встигнете, тривалість процедури буде скорочена, що знизить ефект від сеансу.
 3. Оберіть найкращий час для наступного візиту. На наступну процедуру краще записуватися відразу після сеансу. Так ви оберете найзручніший для себе час і свого майстра.
 4. У вас є право на скасування послуги. Будь ласка, передзвоніть не пізніше як за 24 години до призначеного візиту, щоб відмовитися від подальших послуг.
 5. Розмовляйте тихо. Поважайте оточуючих вас людей – намагайтеся розмовляти тихіше, а телефон поставте на віброрежим. Не забувайте, в салоні є зони релаксу (СПА, масаж), де клієнти розслабляються.
 6. Насолоджуйтесь процедурою! Дозвольте собі насолодитися тишею, почуйте себе.
 7. Індивідуальна програма тільки для Вас! З огляду на ваші побажання, фахівці складуть для вас індивідуальну програму. Обов'язково повідомте про хронічні захворювання і протипоказання, якщо такі є. У нашому салоні ми заповнюємо спеціальні картки клієнта.
 8. Будьте відкритими! Не приховуйте своїх відчуттів і емоцій під час сеансу. Обов'язково повідомте фахівця, якщо вам некомфортно (занадто жарко, холодно, не подобається музика, сила натискання під час масажу тощо).
 9. Чайові для фахівця і адміністратора. Якщо у вас є бажання віддячити майстра за роботу, ви можете залишити на ресепшені 10-15% від вартості процедури.
 10. Зворотній зв'язок. У разі якщо у вас були негативні відчуття під час сеансу, повідомте про це адміністратора. Наша головна мета – забезпечити клієнту найприємніші емоції і відчуття від перебування в нашому спа.
 11. Допоможіть нам стати краще! У вас є можливість заповнити анкету або написати відгук на сайті або в соціальних мережах з метою поліпшення роботи салону. Ми враховуємо думку кожного клієнта.
 12. У нас не курять.
 13. Фото- і відеозйомка без дозволу адміністрації заборонені.
 14. Батьки несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна салону дітьми.
 15. Адміністрація може відмовити клієнту в обслуговуванні за порушення перерахованих вище правил або за перебування в нетверезому стані.

Дуже сподіваємося, що ви отримаєте масу позитивних вражень від відвідування нашого салону краси та спа Beauty Story. Чекаємо на ваші побажання і коментарі!

Більше цікавого - на нашому Telegram-каналі
RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story