RUUA
mobilefasebookinstagramm

Радіочастотний ліфтинг тіла

Радіочастотний ліфтинг тіла

Відгуки клієнтів

Поділитися у Facebook

Косметологія як наука не стоїть на місці, а розвивається воістину семимильними кроками. Деякі жінки все ще вважають процедури по омолодженню болісними й дорогими. Але це не так. Радіоліфтінг тіла – ефективна, неінвазивна, безболісна процедура, що приголомшливо впливає на шкіру.

Радіочастотний ліфтинг тіла заснований на застосуванні спеціального апарату, який виробляє радіочастотні хвилі, які впливають на глибокі шари шкіри. Під час проходження курсу сеансів рф ліфтингу тіла активізується вироблення колагену і еластину. Це прекрасна альтернатива ін'єкційним і хірургічним методикам омолодження тіла, яка заснована на використанні власних ресурсів організму!

Радіоліфтінг тіла на апараті ReAction Viora

У салоні краси Beauty Story ви пройдете сеанси рф ліфтингу тіла на інноваційному апараті ReAction. Всі апаратні методики компанії Viora можна сміливо назвати вершиною сучасної естетичної медицини. Процедури із застосуванням ReAction, спрямовані на корекцію фігури, – це оптимальне рішення, якщо ви, наприклад, хочете позбутися в'ялості шкіри після стрімкого зниження ваги. Rf ліфтинг тіла з використанням даного апарату відкриває унікальні можливості для корекції різних недосконалостей шкіри. Радіоліфтінг допоможе вам привести в порядок шкіру при зниженні маси тіла після вагітності, після ліпосакції або лазерного ліпоза. Ну і, звичайно ж, методика рф ліфтингу успішно застосовується під час загальної терапії надмірної ваги і ожиріння. Радіоліфтінг допоможе позбутися целюліту, дасть хороший ефект при корекції рубцевої тканини, розтяжок, зменшить об'єм тіла і тонізує шкіру. Варто відзначити безпеку і безболісність методу, що не потребує часу на спеціальну підготовку й відновлення.

Як же працює ReAction? В якості «мішені» апарат використовує певні шари шкіри, прицільно прогріваючи мережу еластинових і колагенових волокон. Шкіра стає більш пружною, зникає необхідність у місцевій анестезії до або після сеансу. У зоні, яка піддається впливу рф ліфтингу, поліпшується місцевий кровообіг, відбувається стимуляція лімфодренажу – все це сприяє зменшенню кількості жирових клітин і поліпшенню метаболічних процесів. Клінічний ефект видно вже після першої процедури.

Рф ліфтинг тіла, як і будь-яка процедура, має протипоказання: запалення або травми в зоні обробки, злоякісні новоутворення, цукровий діабет, гострі або хронічні вірусні інфекції, хвороби серця. Сеанси радіочастотного ліфтингу не рекомендується проводити вагітним, годуючим мамам, людям з кардіостимуляторами та металевими імплантами.

RF лифтинг тела на аппарате Viora в салоне красоты Beauty Story

Етапи проведення процедури

Курс rf ліфтингу тіла складається з шести-десяти сеансів. Їх кількість регулює фахівець, оцінюючи стан вашої шкіри і ступінь жирових відкладень. Після проходження повного курсу процедур бажано через рік повторити два-три сеанси, щоб підтримати досягнутий результат.

Сеанси рф ліфтингу тіла проводяться один раз на тиждень, для досягнення оптимального ефекту необхідно пройти курс з шести-десяти процедур. Перед проведенням ліфтингу немає необхідності в спеціальній підготовці або здачі аналізів. Сеанс проходить амбулаторно, без анестезії та подальшого реабілітаційного періоду.

Спеціаліст очищає оброблювану зону, потім наносить спеціальний гель, який є провідником RF-хвиль. Косметолог опрацьовує проблемні зони круговими рухами за допомогою апарату. Це потрібно робити швидко і чітко, щоб уникнути перегріву ділянки і наступних пошкоджень шкіри. В кінці сеансу, який триває 40-90 хвилин, фахівець видаляє гель, а зону обробки змащує зволожуючим кремом. Результат проявляється протягом півроку і зберігається протягом п'яти років за умови проведення підтримуючої терапії щорічно.

Ціни і абонементи на RF ліфтинг

Зона Кількість процедур Вартість, грн.
Сідниці 1
5
8
10
1200
6000   5700
9600   8832
12000   10800
Живіт і талія 1
5
8
10
1900
9500   9025
15200   13984
19000   17100
Руки 1
5
8
10
1100
5500   5225
8800   8096
11000   9900

Консультація і запис за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.


Відгуки про послугу «Радіочастотний ліфтинг тіла»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story