RUUA
mobilefasebookinstagramm

Здорове і красиве тіло – основна риса успішної і щасливої людини. Стан організму – вірний показник рівня енергії і сили

У САЛОНІ КРАСИ І СПА Beauty Story представлено весь спектр процедур для догляду за тілом: обгортання, оздоровлюючий масаж, апаратна косметологія, депіляція, ефективні мануальні методики і парова сауна.

Майстри салону використовують запатентовану технологію для антицелюлітних і антивікових програм від італійських виробників косметологічних технологій ICOONE®. Сьогодні цей метод є найбільш прогресивним, тому що спрямований не тільки на усунення косметологічних недоліків, але й лікування захворювань шкіри. Особливість полягає в технології Roboderm – це мультифракційний вакуумний масаж.

У салоні також представлено парову сауну Sweet SPA –це ефективне поєднання лікувального теплового впливу, контрастного душу, ароматерапії, музикотерапії та хромотерапії. Такий комплекс забезпечує косметичний ефект, а також допомагає розслабитися та відновити рівень енергії. Відвідування сауни – це перший крок в комплексі з догляду за тілом Yon-Ka.

Сауна максимально ефективна в поєднанні з комплексами обгортань, які проводяться на кушетці Jouvence Unbescheiden. Німецька технологія розроблена для всіх етапів обгортань і вологих процедур. Її унікальність – можливість відчути стан невагомості, яке седативно впливає на психоемоційний стан людини, заспокоює і розслабляє все тіло, позитивно впливає на кровообіг і відкриває пори. Кушетка дозволяє проводити процедури з використанням водоростей, грязей, кремів, масел та інших засобів.

 


Майстри салону керуються максимально природніми методиками, тому вибір апарату Viora ReAction ™ для процедур очевидний. Viora ReAction ™ дозволяє зменшити об’єми тіла і підтягнути шкіру. Неінвазивна радіочастотна терапія зменшує товщину підшкірної жирової клітковини, що сприяє усуненню целюліту, корекції локальних жирових відкладень, підтяжці шкіри, поліпшенню її тонусу і зменшення зморшок. Апарат Viora ReAction ™ застосовується для термоліфтінга і термоліполіза.

Запис на оздоровчі та косметологічні процедури для Вашого тіла від САЛОНУ КРАСИ І СПА Beauty Story по телефону: (044) 206 04 40.

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story