RUUA
mobilefasebookinstagramm

Сьогодні на сторожі краси стоять не тільки досвідчені професіонали, а й високотехнологічні рішення.

RF-ліфтинг, ReAction Viora

Унікальна запатентована технологія CORE – мультірадіоліфтінг з одночасною вакуумної терапією, що стимулює мікроциркуляцію та обмінні процеси. Цей неперевершений тандем біополярної RF-технології з вакуумним захопленням дозволяє домогтися відновлення пружності шкіри, видалити «гусячі лапки», «мішки» під очима, «грижі» на повіках, провести ліфтинг другого підборіддя і загальну підтяжку обличчя.

Унікальна методика ReAction робить процедури точними, контрольованими і абсолютно безболісними. Результати видно вже через 2-3 тижні і вони будуть тільки посилюватися протягом 6 місяців. Ефект триватиме 2-3 роки.

Масаж апаратом ICOONE

Косметологічні проблеми вимагають все більш оптимальних та ефективних рішень. Покоління інновацій і високих технологій бере на озброєння ICOONE – унікальний електромеханічний вакуумно-роликовий апарат. Ще ніколи задачі з лікування та корекції шкіри обличчя, антивікових проблем не мали настільки простих і ефективних рішень. Процедура масажу апаратом ICOONE надає дію, що раніше здавалася неможливою – регенерує шкіру, запускаючи в ній природні процеси омолоджування і, при цьому, не травмує її.

Арсенал апаратної методика ICOONE містить результативні, клінічно протестовані програми для корекції шкіри обличчя і зони декольте:

NECK-FACE DRAIN – мобілізація і дренаж зони декольте, шиї та обличчя.
NECK-FACE ONE – відновлення тонусу і структури тканин зони декольте, шиї та обличчя. Мульти-мікро стимуляція підвищує вироблення колагенових і еластинових волокон.
NECK-FACE TWO – стимуляція сполучних структур зони декольте, шиї та обличчя, відновлення нормального тонусу і еластичності тканин, підвищення вироблення колагенових і еластинових волокон.

Процедури із застосуванням апарату ICOONE випробувані, безпечні і безболісні, а результати – на обличчя:

 • зменшення глибоких зморшок
 • усунення набряклості
 • більш чіткі лінії контуру обличчя
 • тонізування шкіри обличчя
 • підвищення еластичності і пружності шкіри

Апаратна методика ICOONE з успіхом застосовується як для жіночої, так і чоловічої шкіри для вирішення косметологічних проблем і антивікової корекції.

Мікрострумова терапія, Е-1000 М3 Bio-Ultimate Gold

Це унікальний апарат для проведення процедур мікрострумової терапії, завдяки якій вже через 15 хвилин досягається видимий ефект.

Процедура мікрострумової терапії являє собою вплив електричного струму різної частоти на шкіру. Струм провокує посилення енергетичного обміну в клітинах, посилюючи кровообіг і насичуючи шкіру киснем. Таким чином прискорюються обмінні процеси на клітинному рівні, процес старіння шкіри сповільнюється.

Основною перевагою мікрострумової терапії є практично миттєві і стабільні результати, вона ефективно:

 • коригує овал обличчя;
 • усуває мімічні зморшки;
 • подовжує молодість шкіри обличчя, шиї, зони декольте.

Мікрострумову терапію призначають при анке і гіперпігментації, а також для лікування випадіння волосся.

Мікроголкова редермалізація, PERFOSKIN Complex

На варті нашої молодості і краси стоїть медичний апарат PERFOSKIN Complex, який об'єднав декілька методик омолоджування в цілісну, універсальну процедуру. Її мета – стимулювання утворення нових колагенових структур і поліпшення стану шкіри. За це відповідає спеціальний препарат на основі гіалуронової і бурштинової кислот, відомих своїми метаболічними, регенеруючими і антиоксидантними властивостями. Показаннями даної процедури є:

 • знижений тонус і еластичність шкіри;
 • рубці (в тому числі постакне);
 • гіперпігментація.

За даними дослідження SCHWARZ UND LAAFF, FREIBURG / GERMANY, 2006, одноразове проведення мікроголкової ​​терапії збільшує вміст колагенових і еластинових волокон на 206%. А адже саме вони, як відомо, відповідають за тонус і еластичність шкіри.

Для досягнення і закріплення бажаного ефекту рекомендуємо пройти курс процедур, тривалість якого підбирається індивідуально, виходячи з особливостей шкіри. В середньому, він триває від 2 до 8 процедур, з періодичністю 7-10 днів.

Протипоказання: цукровий діабет, вагітність і лактація, а також онкологічні захворювання.

Консультація та запис на процедури за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.


Відгуки про послугу «Апаратні методики»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story