RUUA
mobilefasebookinstagramm

Ми хочемо, щоб Ви мали можливість обирати саме ті процедури, які Вам будуть найбільш необхідні, перш ніж замовити повний курс. Тому пропонуємо можливість протестувати методики, представлені в салоні.

Протягом короткої 15-хвилинної процедури з використанням одного з трьох косметичних брендів ви зможете вибрати свою програму. Тестові процедури пропонуються клієнтам безкоштовно.

Тестова процедура Yon-Ka

Головним козирем колекції косметичних засобів французького бренду Yon-Ka є натуральність і природність процедур. Бренд пропонує більше 30 програм по догляду за всіма типами шкіри і вирішення всіх існуючих проблем: гіперпігментація, сухість і зневоднення, лущення, а також догляд за контуром очей і тонкою шкірою губ. Але найголовніше – YonKa – це, насамперед, любов до себе, це 60 хвилин відпочинку і релаксу, час, коли існуєте тільки ВИ!

Тестова процедура FAITH

Японська косметика FAITH – це інновації та експрес-догляди. За 30 хвилин ви отримуєте ефективну процедуру по догляду, не втрачаючи ані секунди дорогоцінного часу.

Косметика FAITH, у складі якої міститься NamaCollagen, ініціює відновлення шкіри на всіх рівнях за рахунок натурального триспірального колагену, що проникає вглиб шкіри безін'єкційним методом.

Тестова процедура Oxygen Botanicals

Процедура з використанням космецевтики Oxygen Botanicals – це неінвазивне насичення шкіри киснем завдяки унікальному комплексу CMI Oxygen ™. Засоби надають виражену антиоксидантну дію, захищають її від шкідливого впливу вільних радикалів і підсилюють процеси регенерації.

Салон також пропонує тестові процедури антивікового масажу обличчя – GYM-масаж і Digi-Esthetique. Про показання та ефективність даних процедур ви зможете дізнатися у наших косметологів.


Відгуки про послугу «Тестові процедури»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story