RUUA
mobilefasebookinstagramm

Чи часто ми замислюємося, доглядаючи за собою перед дзеркалом, як з'явився макіяж? Адже в первісному суспільстві у нього була цілком функціональна роль, причому в основному серед чоловіків!

За допомогою макіяжу прикрашали вождя племені, воїнів. Тільки з часом його метою стала жіноча привабливість. Сьогодні розрізняють медичну та декоративну косметику. Перша призначена для профілактики і лікування косметичних дефектів. Декоративна - для підкреслення зовнішньої яскравості та індивідуальності.

У нашому салоні ми дотримуємося думки, що кожна людина красива від природи, необхідно лише вміло підкреслити переваги і приховати недоліки. Дотримуючись цього принципу, майстри салону Beauty Story виконують денний, вечірній, макіяж для урочистих подій, готують клієнта до фотосесії. Візажист створює комплексний підхід: враховує обставини і освітлення, в якому буде знаходитися людина, кольорову гамму вбрання, характер і, звичайно ж, настрої та побажання клієнта.

Ламінування вій і брів

Лікувальна процедура ламінування вій і брів LVL Lashes робить вії міцнішими, товщими, довшими, надає бровам ідеальну форму і відповідний відтінок. Вії і брови виглядають акуратно і природно, зі здоровим блиском і насиченим кольором. За рахунок мінералів, що входять до складу, вії та брови потовщуються і візуально здаються густішими, а кератиновий компонент одночасно обволікаючи зовні і проникаючи всередину волоса, відновлює ушкодження.

Детальна консультація за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.


Відгуки про послугу «Макіяж»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story