RUUA
mobilefasebookinstagramm

У різні часи наявність або відсутність зайвого волосся на тілі сприймалося по-різному.

Стародавні єгиптяни видаляли на тілі все волосся з гігієнічних міркувань, стародавні римляни – з естетичних. Цариці-красуні Клеопатра і Нефертіті використовували липку тягучу субстанцію, яка після висихання на тілі видалялася разом з волоссям. А ось в Стародавній Греції відсутність рослинності на обличчі у воїна давало менше шансу ворогу вхопитися за що-небудь під час сутички.

У Середні віки мода на видалення зайвого волосся у жінок то з'являлася, то зникала. А на початку ХХ століття поступово стали з'являтися більш відкриті сукні та спідниці. Саме вони спровокували повальний бум на епіляцію зони пахв, а потім і ніг.

Важливо розуміти відмінності між процедурами епіляції і депіляції: у першому випадку волосяна цибулина видаляється назавжди, у другому – видаляється лише видима частина волосся, а корінь залишається.

Ми пропонуємо скористатися одним з методів видалення волосся на тілі:

  • воскова депіляція
  • шугаринг

Переваги воскової депіляції

Депіляція воском проводиться практично на будь-якій ділянці тіла – на ногах, на руках, над верхньою губою, між брів, у зоні пахв і бікіні, на животі і забезпечує довготривалий ефект. Особливість даної процедури полягає в тому, що частинки розплавленого воску, проникнувши в волосяний фолікул, застигають, і після видалення воску волосся видаляються разом з фолікулами. Саме завдяки цьому ефект від воскової депіляції досить тривалий і триває від трьох до шести тижнів, що значно довше звичайного гоління. Крім того, за допомогою воску можна обробити великі ділянки тіла з волоссям будь-якого кольору (темними і світлими). Депіляція воском буде найбільш ефективною, якщо довжина волосяного покриву – не менше 4 мм, а напередодні був виконаний пілінг цільових зон.

Переваги шугаринга

Шугаринг, або депіляція цукровою пастою – гіпоалергенна і практично безболісна процедура, яка підходить навіть для чутливої шкіри з волосками завдовжки від 3 мм. Паста з виключно натуральних інгредієнтів (цукор або глюкоза з фруктозою, вода і лимонний сік) для досягнення потрібної консистенції нагрівається до температури тіла, тому ймовірність опіку виключена. Після депіляції, яка має ще й легкий ефект пілінгу, практично відсутнє небажане вростання волосся. Це пов'язано з механізмом видалення волосків – він здійснюється у напрямку їх росту, а не проти. Завдяки цьому волосяна цибулина не змінює свого напряму, і надалі волосок не буде рости всередину.


Відгуки про послугу «Депіляція»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story