RUUA
mobilefasebookinstagramm

Спа-комплекс Sweet SPA поєднує в собі переваги парової лазні (45-48 ºС, 98% вологість), різноманітних типів душів, косметичних процедур і ароматів зі світловими і музичними ефектами.

Завдяки дії пари, тіло виводить токсини, а особливий мікроклімат усередині кабіни – гаряча парова терма – відновлює водно-мінеральний баланс шкіри, зволожує і очищає її. Аромамасла, що надходять в кабіну з парою, перетворюють сауну в ароматичну терму, позитивно впливає на респіраторні функції організму.

Система екзотичних душів складається з двох програм-функцій: Breeze – прохолодний дрібний дощ в поєднанні з хромотерапією (блакитний колір) і м'ятною есенцією; Rain – теплий тропічний дощ в поєднанні з хромотерапією (помаранчевий колір) і екстрактом маракуї.

Sweet SPA надає комплексну лікувальну дію на весь організм і сприяє глибокій релаксації тіла і розуму. Проте головне його призначення – це можливість проведення професійних спа-процедур в автоматичному режимі:

Relax – Релаксація. Романтична спа-процедура для приватного відпочинку та релаксації. Розслаблюючі звуки музики, ніжне синє світло супроводу, мандаринові аромати створюють дійсно романтичну атмосферу.

Tonic – Тонізація. Призначена для людей з напруженим ритмом життя. Сприяє швидкому відновленню сил, доданню тонусу організму, наповненню його життєвою енергією.

Purify – Очищення. Програма детоксикації і делікатного очищення шкіри. Сприяє виведенню токсинів і надлишків рідини з організму, кращому поглинанню косметичних засобів. Знімає нервову напругу, підвищує настрій, нормалізує сон.

Excite – Враження. Програма вражень володіє потужним енергетичним ефектом. Засоби, рекомендовані для даної програми, пом'якшують, зволожують і чудово живлять шкіру. Мускус має активний ароматичний вплив, наповнюючи організм силою та енергією.

Спа-комплекс Sweet SPA в салоні Beauty Story

Якщо ви бажаєте придбати комплексну спа-програму по догляду за тілом, приходьте Beauty Story на консультацію або телефонуйте: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.


Відгуки про послугу «Парова сауна»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story