RUUA
mobilefasebookinstagramm

«Півцарства за масаж» – так і хочеться часом вигукнути після напруженого дня. І це правда – масаж здатний творити дива з нашим тілом і самопочуттям, і нічого не шкода на те, щоб знову розправити спину і відчути смак життя без болю.

Класичний масаж

Класичний масаж, яким його знає більшість з нас, виник тисячі років тому. Відомо, що масаж використовували навіть первісні люди! Ще за 4000 років до н. е у Стародавньому Єгипті., Вавилоні, Лівії масаж застосовували для відновлення сил воїнів. У Стародавньому Китаї масаж вважали запорукою рівноваги дихання, що, в свою чергу, регулювало кровообіг. У Західній Європі інтерес до масажу з'явився в кінці XVIII століття, і поступово з допоміжного засобу він перетворився на самостійний метод лікування.

Спортивний масаж

Спортивний масаж практикували ще гладіатори в Стародавньому Римі і спортсмени в Стародавній Греції, розтираючи свої тіла перед змаганнями маслом і посипаючи себе дрібним піском. Після Олімпіади в Парижі на початку ХХ століття до спортивного масажу стали ставитися як до медичної процедури – перші масажисти з'явилися в команді шведських ковзанярів, а пізніше за допомогою спортивного масажу готували радянських космонавтів до польотів. Що не випадково, адже завдяки спортивному масажу м'язи отримують більше кисню, більше поживних речовин і активніше звільняються від шкідливих речовин. М'язове стомлення зникає, а здатність витримувати навантаження підвищується. Спортивний масаж зміцнює м'язи краще, ніж короткий пасивний відпочинок, і використовується навіть як профілактичний засіб при пошкодженнях опорно-рухового апарату.

Антицелюлітний

Ненависне для багатьох жінок слово «целюліт» означає фізіологічну проблему – структурні зміни підшкірно-жирової клітковини в області живота, сідниць і стегон. У більшості випадків проблема носить суто естетичний характер, але є і винятки. Наприклад, целюліт може бути спровокований варикозним розширенням вен, при цьому ускладнюється відтік венозної крові, що, в свою чергу, знову ж провокує розвиток варикозу. Крім того, зниження мікроциркуляції в області стегон і сідниць може позначитися на гормональному фоні. Тому навіть з міркувань турботи про власне здоров'я з целюлітом необхідно боротися.

Для цих цілей існує безліч методик і процедур, одна з яких – антицелюлітний масаж, орієнтований виключно на шар підшкірно-жирової клітковини. Зазвичай процедура опрацювання стегон, сідниць і живота займає 40-50 хвилин. Вона безболісна і атравматична, а наявність синців свідчить про її непрофесійне виконання. 

Лімфодренажний

Невід'ємна частина нашої імунної системи – лімфатична, що складається з судин, що несуть лімфу. Лімфа – це в'язка прозора рідина, яка повертає солі, білки, жири, воду, метаболіти і токсини з тканин у кров, а також доставляє в клітини поживні речовини. Причин порушення природного руху лімфи безліч: хронічні захворювання, стреси, зловживання алкоголем і куріння, малорухливий спосіб життя і супутні йому надмірна вага, недостатнє споживання рідини, неправильне харчування. У результаті спостерігається накопичення міжклітинної рідини, що викликає набряки і провокує появу целюліту.

Дослідним шляхом було з'ясовано, що регулярне активне розминання зон, розташованих уздовж ліній руху лімфи, сприяє зменшенню набряків. В результаті з'явився так званий лімфодренажний масаж, метою якого є виведення з організму зайвої рідини. Завдяки активізації лімфотоку прискорюється обмін речовин, зменшується вага тіла, підвищується тонус шкіри.

Оскільки лімфатична система несе відповідальність за наш імунітет, то спеціальний лімфодренажний масаж позитивно позначається не тільки на естетичному вигляді, але й на захисних властивостях нашого організму.

Масаж ступень шиацу

Японська фізіотерапія шиацу здійснюється шляхом натиснення на акупунктурні точки (цубо), які через нервові канали позитивно впливають на роботу внутрішніх органів. Виконується за допомогою пальців, ліктів, колін або стоп, запускає регенеративні можливості організму. Шиацу ефективний в профілактичних цілях, а також як засіб підняття тонусу для людей втомлених або виснажених після хвороби.

Японські масажі

Масаж Камісімо

Розкрити секрети східного довголіття намагаються десятки вчених. Безсумнівно, одним з них є особливий японський масаж. Він складається з унікальних прийомів східних практик, спрямованих на приведення в гармонію фізіологічної, енергетичної та біологічної складових людини. Масаж адаптується під кожну людину, виходячи з особливостей організму.

Під час процедури ви будете перебувати в стані глибокої медитації. Завдяки настільки сильному розслабленню, в організмі відбувається відновлення всіх процесів. Завершує масаж традиційна чайна церемонія. Вона робить процедуру цілісною і осмисленою.

За своъм ефектом масаж камісімо рівноцінний здоровому 8-годинному сну. Після нього ви відчуєте неймовірний приплив життєвої енергії і емоційний підйом. Зверніть увагу, що для процедури вам слід надіти тонкий спортивний костюм.

Термомассаж

Ще з давніх часів люди застосовували тепловий вплив для лікування різних захворювань. З точки зору фізіології, під час такого масажу відбувається глибокий прогрів м'язів, вони стають більш еластичними, зникає напруга. Крім того, поліпшується кровообіг, лімфоток, відновлюється рухливість суглобів.

Як відомо, фізичне і ментальне здоров'я взаємопов'язані. Тому кожна східна практика прагне вдосконалювати і психологічну сторону людини. Японський термомассаж позитивно впливає на вегетативну нервову систему, позбавляє від емоційних і психологічних блоків. У комплексі це сприяє детоксикації організму, нормалізації обмінних процесів і гармонії в тілі.

Звертаємо увагу, що для такого масажу вам слід надіти тонкий спортивний костюм.

Слов'янський масаж

Історія цієї процедури йде корінням на кілька століть назад. Цікаво, що її проводили переважно в монастирях. Сьогодні для проведення масажу використовуються мішечки з гречаною крупою – природним адсорбентом, здатним виводити з організму накопичені шкідливі речовини. Гречка здатна накопичувати тепло, яке під час процедури передається людині. Таке м'яке тепло вкрай необхідне суглобам, для зменшення болю і відновлення їх рухливості.

Під час слов'янського масажу відбувається вплив мішечками на активні точки, що призводить до поліпшення циркуляції крові, а значить - тонусу й омолодження організму.

Одним з переваг масажу є помітний косметичний ефект. При необхідності, гречаний масаж може стати зброєю в боротьбі з целюлітом. Активний механічний вплив на «апельсинову кірку» запускає процеси метаболізму. Крім того, процедура сприяє загальному поліпшенню емоційного фону і здоровому сну.

Іспанські масажі

Хіромасаж

Хіромасаж – це альтернатива знайомому нам масажу за класичною технологією. Такий вид впливу на шкіру і м'язи може мати різні цілі – від підвищення енергетичного тонусу до ефекту повного розслаблення. При масажі зачіпаються певні рецептори, що відповідають за конкретні фізіологічні процеси. Таким чином можна допомогти людині позбутися депресії, хронічної втоми, патології м'язового корсету, підвищити метаболізм. Дана техніка масажу може бути застосована і в косметології. Завдяки опрацюванню певних зон обличчя можна перемогти купероз і поліпшити овал обличчя.

Міоструктурний масаж

Повноцінна терапія для тіла. Під час його виконання відбувається позитивний вплив на зв'язки, суглоби і м'язи одночасно. Такий підхід можна застосувати в період реабілітації після отримання травм. Під час сеансу зростає еластичність м'язово-суглобових зчленувань, прибирається затискання у м'язах, а нервова система приходить в стан гармонії. Здійснюється також глибока проробка підшкірно-жирової тканини. Міоструктурний масаж підвищує тонус усіх груп м'язів, позбавляє від набряклості. Завдяки всім цим діям можна відкоригувати силует, істотно зменшити вираженість «апельсинової кірки» і знизити вагу в цілому.

Запис на масаж в салон краси і спа Beauty Story онлайн або за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.


Відгуки про послугу «Масаж мануальний»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story