RUUA
mobilefasebookinstagramm

Часом здається, що на сторожі краси нашого тіла стоять космічні розробки – такими неймовірними здібностями володіють сучасні апаратні засоби.

Апарат для корекції фігури ICOONE

В арсеналі наших майстрів є унікальний у своєму роді апарат ICOONE для корекції і моделювання фігури, розроблений на основі запатентованої технології Roboderm – останнє покоління апаратів на основі вакуумно-роликового масажу. У свою чергу, це – єдиний вид масажу, що дозволяє впливати на всі види сполучної тканини. На апараті ICOONE, на відміну від інших апаратів, стимулюються всі структури сполучної тканини механічною вібрацією, яка створюється змінним вакуумом в рівній мірі маленькою чашею і альвеолярними чашами, розташованими в роликах. Технологія називається Мульти Мікро Альвеолярна Стимуляція (ММАС). Ці дії неінвазивні і не пошкоджують структуру шкіри.

На апараті ICOONE здійснюють дренаж, моделювання, зміцнення верхньої частини тіла (включно пахви і підколінні ямки), нівелювання фіброзного целюліту та моделювання сідниць, а також відновлення контурів обличчя та зони декольте.

Курс корекції фігури

5 сеансів масажу, які можна виконувати щодня. Потім наш косметолог разом з вами оглядає результат і, при необхідності, призначає додаткові процедури. Максимальна кількість сеансів – 15.

Ідеально поєднувати апаратну корекцію фігури ICOONE з процедурою посилення ліполізу, масажами і паровою сауною. Детальна інформація про апарат ICOONE у нашій статті.

Апарат Reaction™ Viora

Апаратні методики компанії Viora можна по праву вважати вершиною сучасної естетичної медицини. Процедури для корекції фігури, що проводяться із застосуванням Viora, – це ідеальне рішення проблем із провисаючою і в'ялою шкірою після швидкої і великої втрати ваги.

Розробка інноваційних технологій, втілена в апараті Viora Reaction™, відкриває унікальні можливості для корекції шкірних дефектів:

 • при зниженні маси тіла після вагітності,
 • ліпосакції,
 • лазерного ліпоза,

а також, застосовується в загальній терапії надмірної ваги і ожиріння.

Застосування апарату Viora дає прекрасний ефект при боротьбі з целюлітом, корекцією рубцевої тканини, розтяжок, зменшує об'єми тіла, тонізує шкіру.

Також важливо, що це завжди безпечний і безболісний метод корекції, що не вимагає часу на відновлення або хірургічного втручання.

Апарат для мікрострумової терапії

Е-1000 М3 Bio-UltimateGold - це повністю компьютерізорованний апарат для мікрострумової терапії. Він включає в себе 17 програм і 54 підпрограми, що дозволяє вибрати максимально придатний режим для кожної конкретної людини. Апарат також має 11 рівнів впливу і 4 форми хвилі подаваного імпульсу. Апарат дозволяє регулювати силу струму, налаштовуючи її на рішення індивідуальних проблем.

 • Ліфтинг грудей і сідниць
 • Зменшення обсягів рук, живота, стегон
 • Відновлююча процедура для кистей рук
 • Боротьба з целюлітом і обвисанням шкіри
 • Лімфодренаж

Ефект від мікрострумової терапії видно практично відразу ж – через 10-20 хвилин після проходження процедури.

Основними перевагами мікрострумової терапії є практично миттєві і стабільний результат, а також мінімум протипоказань. Це м'яка апаратна корекція фігури.

Мікроголкова редермалізація тіла

В основі процедури – гармонійне поєднання апаратних методик і активних препаратів. Для її проведення використовується професійне медичне обладнання PERFOSKIN Complex. Голки довжиною всього 1.2-1.5 мм доставляють в шари дерми, де відбуваються основні процеси старіння, гіалуронову і бурштинову кислоти.

Клінічні дослідження показали, що ці речовини мають метаболічні, регенеруючі та антиоксидантні властивості, сприяють зміцненню дерми і поліпшенню захисних механізмів шкіри. Але головна їхня перевага полягає у сприянні синтезу структурних білків шкіри – колагену і еластину. Такі властивості дозволяють впоратися з низкою естетичних проблем:

 • знижений тонус і еластичність шкіри,
 • стриї,
 • рубці (в тому числі постакне),
 • гіперпігментація,
 • целюліт.

Тривалість курсу залежить від індивідуальних особливостей шкіри. В середньому, він триває від 2 до 8 процедур з періодичністю 7-10 днів.

Протипоказаннями даної процедури є цукровий діабет, вагітність і лактація, а також онкологічні захворювання.

Детальна консультація за телефонами: (050) 420 99 20, (044) 206 04 40.


Відгуки про послугу «Апаратна корекція фігури»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story