RUUA
mobilefasebookinstagramm

Ваша мрія - довге пряме волосся? А може, навпаки, пишні локони або завзяті кучері? Інноваційні розробки провідних експертів з догляду за волоссям дозволяють втілити мрії в реальність без негативних наслідків.

Біозавивка

Біозавивка волосся - один з найпростіших і, що важливо, безпечних способів кардинально змінити зачіску, причому процедура підходить для волосся будь-якої довжини, натурального і забарвленого. Приставка «біо» у назві процедури невипадкова: відсутність у складі аміаку і тиогликолевої кислоти не травмує, не ушкоджує волосся і не впливає на шкіру голови.

Майстерно комбінуючи різноманітні бігуді, навіть на довгому волоссі можна досягти ефекту максимальної природності. Кучері тримаються від чотирьох до дев'яти місяців і в залежності від структури волосся і розміру обраних локонів - дрібні завитки тримаються довше.

Прикореневий об’єм Bouffant від Paul Mitchell

Процедура дозволяє лише за годину створити у прикореневій зоні природний об’єм, який на кілька місяців вирішить проблему щоденної укладки. Під час процедури використовуються біосклади, які не містять тиогликолевої кислоти і делікатно впливають на структуру волосся. Оскільки обробляється тільки прикоренева зона, то процедура підходить для дуже тонкого і пошкодженого волосся.

 

Відгуки про послугу «Прикореневий об’єм, біозавивка»

RUUA

Ми працюємо з 9.00 до 21.00

Адреса: пр-т Голосіївський, 60, Київ
(ЖК «Park Avenue»)
ст. метро «Голосіївська»

(050) 420 99 20
(044) 206 04 40

©2018 Beauty Story